Birtijaške čakule

Ne karam ne boj se . Imam samo munjene frendove jedan kara shemale drugi tvrdi da je gay.3 ne zna ko mu glavu nosi da mu kazes Odi se bacit sa savskog mosta lik bi to i napravio .4. Ne zna mi sam seksualnost tak da eto moram potražit ja nove frendove izgleda ovi valjda pobjegli nekom iz podruma 🤔
A sladak si na neki cudan nacin.. Ali ja volim ici na zicer🙂
 
Pa koja nebi normalna utekla. Jedino ja normalan među njima. Ovaj jedan ima curu a kao gay. Drugi malo hetero malo bi malo gay taj valjda kak mu dođe . 3. Se sramoti di stigne i teški alkoholičar u stanju sam popit 4 l vina. 4. Popi žesticu svađa se s kantama za smeće . 5. Taj sam o politici . S kim se družim dobro da sam i normalan i čudim se kako nisam prolupao s takvima. Ja se čudim zasto nemam curu al sad vidim da je problem u njima ne meni 🤔. A nis defitnbno normalnije moram nac
 
Pa koja nebi normalna utekla. Jedino ja normalan među njima. Ovaj jedan ima curu a kao gay. Drugi malo hetero malo bi malo gay taj valjda kak mu dođe . 3. Se sramoti di stigne i teški alkoholičar u stanju sam popit 4 l vina. 4. Popi žesticu svađa se s kantama za smeće . 5. Taj sam o politici . S kim se družim dobro da sam i normalan i čudim se kako nisam prolupao s takvima. Ja se čudim zasto nemam curu al sad vidim da je problem u njima ne meni 🤔. A nis defitnbno normalnije moram nac
Jura moj nije ti lako. Biće bolje, makni se i uvijek se trudi biti sa boljima od sebe.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh