Birtijaške čakule

Ja ne volim jednostavne karaktere... Kad to sve predje u dosadu....volim da je sve nabijeno strascu... A to nisu mirne luke
Meni je dosta (pre)kompliciranih karaktera za 2 života. Imam neku prirodnu tendenciju završavati s curama koje nose jebenu vreću problema sa sobom. Zato se sad ograničavam na fuck frendice i cure s oglasnika. Ja volim jednostavne odnose. Ljubomoru ne podnosim. Pasivna agresija mi je najgori oblik ljudske interakcije. Ne trpim baš rutinu i učmalost (pogotovo u seksu). A po mom iskustvu, stvarno je jebeno teško naći nekog tko je skroz posložen u svim tim stvarima a da već nema partnera/partnericu.
 
Meni je dosta (pre)kompliciranih karaktera za 2 života. Imam neku prirodnu tendenciju završavati s curama koje nose jebenu vreću problema sa sobom. Zato se sad ograničavam na fuck frendice i cure s oglasnika. Ja volim jednostavne odnose. Ljubomoru ne podnosim. Pasivna agresija mi je najgori oblik ljudske interakcije. Ne trpim baš rutinu i učmalost (pogotovo u seksu). A po mom iskustvu, stvarno je jebeno teško naći nekog tko je skroz posložen u svim tim stvarima a da već nema partnera/partnericu.
Znaci i ti si nas😀... Manje vise sve si rekao i za mene... Ne volim dosadu, rutinu, posesivnost, ogranicavanje slobode na bilo koji nacin....
 
Fuck frendice sam vidio samo na filmovima, nikad nisam jednu samo za to :/
Ma ja imam s tim vrlo miješana iskustva. Zasad su mi skoro sve fuck frendice na kraju postale cure. Ali ova jedna cura s kojom se sad povremeno jebem je skroz ok što se toga tiče. Još nije pokazala lošu stranu tog odnosa. Čak pričamo međusobno o tome kako se jebemo s drugim ljudima. Ona jedina od svih zna da povremeno odem kod cura iz oglasnika (iako misli da idem samo na b2b masaže) :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh