Birtijaške čakule

A jbt znaci strasno... Ako znate one zgrade kod Plodina, odnosno kod Toplane, novogradnja, nemam pojma jel to spada u Zaprudje ili sajmisnu cestu.. Uglavnom 750 eura je najam za to... Lijepi stanovi ali lokacija ajme majko
 
ne znam kolike su tvoje tarife ali po meni moraju biti bar pola stanarine i to pola najma stana u zgradi na Jakuševcu jebote led
🤣🤣🤣A nije bas toliko, nisam kristalka...
Zavisi....svi poznati kojih je najvise placaju kako su uvijek placali jer mi je glupo zarad nekih mojih interesa da osobi koja je kroz godine toliko love ostavila kod mene povisujem cijenu... Nije korektno po mom misljenju..
A novih je malo... Ne stignem ili mi se ne da kao danas npr...
Za nove imam visu cijenu jer ionako nemam vise od te jedne osobe na dan i nije vremenski ograniceno pa opet ispadne fer ponuda
 
🤣🤣🤣A nije bas toliko, nisam kristalka...
Zavisi....svi poznati kojih je najvise placaju kako su uvijek placali jer mi je glupo zarad nekih mojih interesa da osobi koja je kroz godine toliko love ostavila kod mene povisujem cijenu... Nije korektno po mom misljenju..
A novih je malo... Ne stignem ili mi se ne da kao danas npr...
Za nove imam visu cijenu jer ionako nemam vise od te jedne osobe na dan i nije vremenski ograniceno pa opet ispadne fer ponuda
ja sam to vise figurativno rekao ali posteno od tebe....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh