Birtijaške čakule

A gle ne znam, razlikuju se one i te kako, sad ovisi o tebi sto ti trazis i gledas u njima. No ima razlike medju samim brazilkama, istina brazilki ima najvise napunjenih silikonima, rekao bi pola. I jos kod sisa mi je to ok
No dupe silikonsko mi je uzas. Onda imas, argentinke, kolumbijanke, venecuelanke, španjolke, portugalke, ukrajinke, ruskinje, francuskinje, crnkinje, mulatkinje. Znaci prakticki cijeli svijet na dlanu i mogucnost da probas nesto sto ne bi mogao nikada, ako nemas mogucnost da putujes po svijetu. Ruskinje i Ukrajinke su uglavnom prirodne, eventualno imaju cube malo povecane. No cesto su natural skroz i posebne su mi isto. Kako tko sto voli. Stvarno je izbor nemoguce velik i mijenja se iz mjeseca u mjesec cak iz tjedna u tjedan. Dok na PO nema izbora, uvijek sve isto. Pa evo recimo sto meni vrijedi ili bilo kome s foruma da si ti top zenska, i da si u sexu top i usluzi. Kada nemas mjesta za nas, Cristal takodjer lijepa zgodna pametna mala, no ima svoje brije i isto skoro nemoguce do nje. Great Bonnie, takodjer skupa jako, trazi uplatu unaprijed itd, Znaci kod Leone sam jedva dosao i nakon sexa me pitala da li zelim da me stavi medju stalne. Ja sam rekao da moze. No vjerujem da to ne pita svakog. Meni si ti fakat simpa i zelim ti svu srecu i ljubav i da,si,uspjesna u svom poslu kojeg vidim i volis raditi, no ne znam ni kako izgledas.
Sig ti je super u svemu i šteta što odlazi na Novi Zeland na par godina....eto, potraži nešto drugo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh