Birtijaške čakule

Nemam potrebe dušo nisam samohran otac ni majka
Ja jesam , i ne sramim se toga al ti si stvarno nevoljen bio kao dijete kad toliko zlobe imas u sebi i kad nemas granica ni mjera. Da iza profila stoji osoba a ne da su svi ludavci . Necu uopce vise komentirati tvoje nenormalne izjave zajebancija je zajebancija al ti si stvarno bez osjecaja za mjeru
 
Ja jesam , i ne sramim se toga al ti si stvarno nevoljen bio kao dijete kad toliko zlobe imas u sebi i kad nemas granica ni mjera. Da iza profila stoji osoba a ne da su svi ludavci . Necu uopce vise komentirati tvoje nenormalne izjave zajebancija je zajebancija al ti si stvarno bez osjecaja za mjeru
Ma kako drukcije da me toliko mrzis prezireš
 
Ja jesam , i ne sramim se toga al ti si stvarno nevoljen bio kao dijete kad toliko zlobe imas u sebi i kad nemas granica ni mjera. Da iza profila stoji osoba a ne da su svi ludavci . Necu uopce vise komentirati tvoje nenormalne izjave zajebancija je zajebancija al ti si stvarno bez osjecaja za mjeru
Tako si nevoljena ljubavi
 
Nekada u birtiji je gost uvijek bio u pravu no nezna primitivizam što je minimalizam a kamoli ponuda i potražnja toliko o ljubavnim pjesmicama
 
Ja jesam , i ne sramim se toga al ti si stvarno nevoljen bio kao dijete kad toliko zlobe imas u sebi i kad nemas granica ni mjera. Da iza profila stoji osoba a ne da su svi ludavci . Necu uopce vise komentirati tvoje nenormalne izjave zajebancija je zajebancija al ti si stvarno bez osjecaja za mjeru
Da ne pružaš seksualne usluge nitko tvoje masaže nebi koristio ali si tako ponosna da ni uz sve diplome neznaš si nos obrisati sada uzmi si ploču i kredu
 
Da ne pružaš seksualne usluge nitko tvoje masaže nebi koristio ali si tako ponosna da ni uz sve diplome neznaš si nos obrisati sada uzmi si ploču i kredu
Sinkoo ti si bolestan. U tom slucaju bacila bi stol da imam vise mista u salonu i kupila krevet od zida do zida al s mentalno oboljelom osobom se ne vrijedi raspravljati o mom ni tudjem poslu ni poslovanju. Ti si rasiven na sve strane. . kamo srice da ides na ikakve usluge makar i masaze samo bio bi ti zivot ispunjeniji jer bi se druzio s necim zivim osim s mackom. a se najiskrenije nadam da imas nekog da ti pomogne . Mjesto za opustanje i zajebanciju si napravio da se ljudi maknu odavde.Ja prva. Sig sretno ti s ovim svime al ovo nije vise zdrava zajebancija vec je jezivo degutantno i prevrsilo je granicu i crnog humora. A sad je dosta. Postoji ustanova za ovakve a ne forumi.. Nikakvi. Pozz svima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh