Crystal Richi

Ja sam bio prije 10-tak dana, znači poslao poruku, vratila cjenik, dogovorili termin, znači sve bukvalno u tri poruke.
Dogovorili u 18h, ja nikako da pronađem stan, pa mi slala dodatne smjernice i uspijem pronaći u nekih 18:10-18:15, kasnio sam nekih 10-15 minuta.
Kad sam ušao pita želiš li kavu, sok, vodu i želiš li se istuširati, samo rakijom i pivom ne nudi :ROFLMAO:
Kad sam bio kod nje to mi je bio drugi put da jebem i par puta sam joj rekao da malo sačeka jer sam osjetio da sam blizu svršavanja.
Svaki put me poslušala, mogla je jednostavno nastaviti ili ubrzati tempo, ja bi svršio, onda ko te jebe, oblači se i bježi kući haha
Nije mi računala u vrijeme to što sam kasnio, poslušala me da stanemo, tijelo vrh, higijena isto, pola sata 100eura, za ono što nudi i pruža vrh cijena.
Iza toga još pričali 15 minuta, tako da ja svima preporučam da odu, ako imate priliku, ja sigurno opet idem, ako ikada opet dolazila u Mostar.
Imam jednu jedinu manu, ima pretvrde sise :ROFLMAO: jbg silikoni, ali su sise baš po mjeri, taman stanu u šaku, a ne one što ugrade silikone, pa im sise bude veličine dječije glave haha
Sada se i rakija nudi, nabavila sam 😎
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh