ZAGREB - Iskustva & recenzije


Zvao...pitao šta nudi....kaže da nudi komplet, za 40 novih.....i kaže da je dama njegovana u 50-ima....i da nije stalno na lokaciji jer dolazi izvan Zagreba na tu lokaciju....lokacija Zapruđe.....
Došao sam na lokaciju....prizemni prostor u zgradi....ona otvara vrata ...a ono...kao da gledam kumicu s placa...godine prek 60.....bez imalo šminke ili sl... Kažem joj, da sam očekivao mlađu osobu...a kaže ona da piše godine u oglasu i da sam joj bezveze potrošio njeno vrijeme...a ja kažem da sam i ja bezveze potrošio svoje vrijeme i okrenem se na vratima......
 

Zvao...pitao šta nudi....kaže da nudi komplet, za 40 novih.....i kaže da je dama njegovana u 50-ima....i da nije stalno na lokaciji jer dolazi izvan Zagreba na tu lokaciju....lokacija Zapruđe.....
Došao sam na lokaciju....prizemni prostor u zgradi....ona otvara vrata ...a ono...kao da gledam kumicu s placa...godine prek 60.....bez imalo šminke ili sl... Kažem joj, da sam očekivao mlađu osobu...a kaže ona da piše godine u oglasu i da sam joj bezveze potrošio njeno vrijeme...a ja kažem da sam i ja bezveze potrošio svoje vrijeme i okrenem se na vratima......
Kralj
 

Zvao...pitao šta nudi....kaže da nudi komplet, za 40 novih.....i kaže da je dama njegovana u 50-ima....i da nije stalno na lokaciji jer dolazi izvan Zagreba na tu lokaciju....lokacija Zapruđe.....
Došao sam na lokaciju....prizemni prostor u zgradi....ona otvara vrata ...a ono...kao da gledam kumicu s placa...godine prek 60.....bez imalo šminke ili sl... Kažem joj, da sam očekivao mlađu osobu...a kaže ona da piše godine u oglasu i da sam joj bezveze potrošio njeno vrijeme...a ja kažem da sam i ja bezveze potrošio svoje vrijeme i okrenem se na vratima......
Slično iskustvo, isto sam bio danas. Išao sam prvenstveno zbog foot fetisha i jeftine cijene. Ona u licu izgleda prosječno za svoje godine, al zato trbuh veći od sisa, crno oko noktiju, ispucan lak i ono što je mene najviše dotuklo je na bedru ogroman ožiljak i nedostatak mišića, kao da ju je pas izgrizao. Ne želim se nikom rugat zbog medicinskih problema ali tako nešto bi se stvarno trebalo naglasiti s njezine strane ili barem da se vidi u nekoj od slika. Od utorka hodam sa dignutim kurcem od uzbuđenja ali kad sam ušao izgubio sam erekciju za niti 5 minuta. Otišao sam nakon tipa 15ak minuta, nije me bilo briga što sam platio pola sata. Ne znam što mi je ovo trebalo, odsad idem samo preko ege pa makar platio 150/30.
 

Bio tko sa njom? Trazi za slike i videocall 50 eu tjedan dana dok se ne upoznate pa moze uzivo. Bio sam na videopozivu nakratko nije fejk. Sad me zanim jel ima tko iskustva s njom?
 

Zvao...pitao šta nudi....kaže da nudi komplet, za 40 novih.....i kaže da je dama njegovana u 50-ima....i da nije stalno na lokaciji jer dolazi izvan Zagreba na tu lokaciju....lokacija Zapruđe.....
Došao sam na lokaciju....prizemni prostor u zgradi....ona otvara vrata ...a ono...kao da gledam kumicu s placa...godine prek 60.....bez imalo šminke ili sl... Kažem joj, da sam očekivao mlađu osobu...a kaže ona da piše godine u oglasu i da sam joj bezveze potrošio njeno vrijeme...a ja kažem da sam i ja bezveze potrošio svoje vrijeme i okrenem se na vratima......
zna se da se kurvama dodaje barem 10god jer sve lazu u oglasima. dakle, cim je rekla "njegovana dama u 50." sve ti je trebalo biti jasno.
ps, i na slikama s oglasa izgleda ocajno
 
Ovo vise nema smisla. Forum je zamisljen da se razmijene iskustva oko razine usluge, prostora i sl, a sigurno ne da se odgovara na besmislena pitanja.
Kad ces otic? Nikad, kad ti je tesko curu nazvat.
Borovje je jedan od najmanjih kvartova i sta je sad tu vazno jel 500m lijevo ili desno. Da se odlucis ici, nazvao bi malu i dala bi ti adresu.
a stvarno ga neki seru bezveze. tocno vidis da uopce nece zvat, nego samo da se ekipi moze hvalit da zna di kurva zivi, ili da je ide stalkat.
Isto ko i ona ekipa di je vidjela neku kurvu kak radi u Konzumu, pa je isli posjecivat
ili kad su od neke nasli PRIVATNI fb racun, pa trazili da se podijeli ovdje
zato ja ne pisem adresu, eventualno kvart ili blizu cega je.
 

Bio tko sa njom? Trazi za slike i videocall 50 eu tjedan dana dok se ne upoznate pa moze uzivo. Bio sam na videopozivu nakratko nije fejk. Sad me zanim jel ima tko iskustva s njom?
ps, kako znas da nije fejk?
kako znas dal je uopce u zagrebu?
kak znas da ti i nakon tih tjedan dana nece trazit lovu unaprijed za susret pa nestat?
 
jel mi moze tko tu rec malo vise o Ines iz Zg,sad je trenutno u Osijeku,vidio sam tu na prethodnim objavama da ju se spominjalo,radila je na Vukovarskoj u Zg..Lp
 
Ekipa pozdrav, do sada sam uglavnom čitao recenzije i vodio se njima pri izboru pa sam odlučio podijeliti i svoja iskustva.. većinu cura su već recenzirali, ali s obzirom na to da sam ih relativno nedavno obišao šaljem update.

1. Atraktivna maserka/ Marina DS

Zgodna žena, cca 45 godina. Usne pune, sise umjetne ali lijepo napravljene, guza solidna. Docek u tajicama i dekolteu. Za svoje godine je jebozovna, osim toga i pristojna i ugodna. Probao sam samo masažu s oralom i ono što cijenim je da se potrudi oko masaže koju zaista dobro radi. Na kraju senzualni oral (ja sam htio s kabanicom, nudi i bez), moze ju se dirati i napaljena je, vlazna dok to radi..

Cijena za masazu s oralom 50€/30min
Za komplet ako netko zeli se dodaje jos 50€

2. Sara sveti duh

Zena cca 45-50 godina, sise vece, ali meni osobno u licu i tijelu nije previse privlacna. Ugodna i simpaticna, lijepo masira i na kraju rucni zavrsetak..

Cijena ako se dobro sjecam 40/polh
Za drugo nisam pitao

3. Crna pantera/Nives

Godine oko 46, pricljiva i onako voli se zajebavat, perverzna. Docek u tangama uskoj haljinici, tangama. Visoka i vitka, sise umjetne i lijepo napravljene, manja guza, lijepe duge noge. U faci lijepa. Kod nje sam bio dva puta, jednom na masazi s oralom i jednom komplet. Masaza nije nista posebno, ali onako malo po malo napaljuje i na kraju se gusi u kiti, duboko. Seks mi je bio ispod ocekivanja, ali nije lose.

Cijena za masazu s oralnim 40€/30 min, a komplet 70€/30min

4. Mirela Veslačka

Simpa zena od oko 50 godina po mojoj procjeni. Vece sise, ali kao i sara sveti duh nije mi privlacna pretjerano. Deblja je u odnosu na slike, ali se trudi oko svega i dobro se nabija.

Cijena 60€/30min


5. Minea vitka brazilska guza

Zena od oko 45 godina, lijepa u licu. Vece guze i prirodne lijepe sise.. za svoje godine u dobroj formi. Ugodna u razgovoru, ne pozuruje. Dobar oral i dobar seks.

Cijena ako se dobro sjećam cca 70€/30 min

6. Maserka Borovje

Zgodna mlada cura, cca 27 godina. Dobre sise, odlicna guzica. Docek u tangama i grudnjaku.. u licu prosjek, ali jebozovna s punijim usnama. Uzeo sam samo masazu s rucnim i dosta je mehanicka, losa. Mislim da cu se vratiti po komplet jednom jer neovisno o pristupu koji je hlada isplati se zbog odlicnog tijela.

Masaza s rucnim 40€/30min
Komplet mislim 70€/30min

7. Kvalitetna masaza

Koma, starija baba oko 55 godina. Neugledna, okrenuo se na vratima.

8. Elokventa Iva

Nisam siguran je li to bila ona jer sam bio prije cca 2 godine, ali tada je u utrinama bila u neboderu. Zgodna cura, cca 35 godina. Sise umjetne, guzica odlicna. U seksu odlicna, voli razlicite poze.. voli se gledati u ogledalu, onako napaljujuce sve zajedno. Ugodna u razgovoru tako da preporuka za nju svakako.

Cijena je mislim tada bila oko 500kn/30min.

To je za sada to, nadam se da ce nekome pomoci u izboru...

Pozz
 
Jel zna netko jel radi Lavica jos uvijek?

 
Bio nedavno kod :

Crvenokosa, nekima poznaata nekima ne.
Dosao u dogovoreno vrijeme, kako smo dog.
Utrine
Dala tocnu adresu nakon poziva da sam tu, stan, kat itd.
Doceka te lijepo, mirisna, uredno i cisto.
Tusiranje, prije i poslije po volji.
Trosak 30/60 - rucna zavrsnica
Nije od onih koje masiraju u rukavicama i te gluposti. Masira gola u potpunosti te lijepo tijelo za oci.
za ponovit ako nista zbog urednosti i cistoce i izgleda.
Jel ima nesto vise od masaze i da li se dirati?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh