ZAGREB - Jel bio tko?


Bio netko s njom? Jucer zvao i rezervirao za danas navecer..zanima me kakva je cura, inace 900 krznasa sat i pol
 

jer bio tko? trazim di otici prvi put a da ne nadrapam. obecavam pisem rezenziju....
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    79,6 KB · Pregleda: 112
  • 2.JPG
    2.JPG
    83,5 KB · Pregleda: 113
  • 3.JPG
    3.JPG
    105,7 KB · Pregleda: 109

jer bio tko? trazim di otici prvi put a da ne nadrapam. obecavam pisem rezenziju....
O Nikole imas vec nekoliko recenzija pa potrazi malo po forumu, uglavnom radi se o salonu sa 3 cure
Salon se nalazi u Harambašićevoj i kao prostor nije tako loš
Tuširanje možeš prije i poslje
b2b2 masaze koje rade su prosjek ali barem traju i vremenski se ne ogranicavaju pretjerano
Cura sa slike je ona i to je također za nju ok jer stavi pravu sliku za razliku od vecine njih
Dosta ima tetovaza, i licu je zgodna i grudi dobra šestica tako da boob job ti ne gine ;) osim ako bi nesto drugo a to rijesis sa njom sa time da nema keksića :/
 
O Nikole imas vec nekoliko recenzija pa potrazi malo po forumu, uglavnom radi se o salonu sa 3 cure
Salon se nalazi u Harambašićevoj i kao prostor nije tako loš
Tuširanje možeš prije i poslje
b2b2 masaze koje rade su prosjek ali barem traju i vremenski se ne ogranicavaju pretjerano
Cura sa slike je ona i to je također za nju ok jer stavi pravu sliku za razliku od vecine njih
Dosta ima tetovaza, i licu je zgodna i grudi dobra šestica tako da boob job ti ne gine ;) osim ako bi nesto drugo a to rijesis sa njom sa time da nema keksića :/
Kolko kesha za pola h?
 
Sise su objesene i male, 2. 500/800. Jako losa usluga, pusenje je lose trudi se ali previse koristi zube.... I tokom svega se javlja na mobitel, katastrofa skroz. Skroz mrsava cura pa ko voli eto.
cura je na drogama pika se iglom šta nisi skužio kakve su joj ruke?
kad sam to vidio smračilo mi se pred oćima...
jebat ju nisam ni htio samo mi popušila i otišao sam kad sam bio kod nje bila je u nekoj krizi od droge...vani plus 35 njoj hladno...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh