ZAGREB - Jel bio tko?

Pa daj čitaj njen oglas
"we can have some fun online, like videocall, dirty chat etc."

Ako mene pitaš 50€ je puno za dirty talk.
I koji joj je kurac bitno u kojem je gradu ako samo pruža ove usluge?

Ne nasjedajte!!
evo nasao sam instagram sa njemim slikama, tamo ima i adrese az tik tok i twitter,...ak je to uopce ona, ak nisu samo slike uzete
 
Gle, mogao si joj se već 10x javit i sam se uvjerit da je prevara. Ugl., odustani zajebi guglanje slika i odi karat pravu ženu :)
Sretno
a cuj, relatvno sam novi u ovome. Iscitavao sam forum dosta, i nekako se vise zainteresirao sa ove strankinje, domace mi se cine dost komplicirane, a za pare koje traze i nisu bas nekaj. A iam i neke fetise kaj bi volio probat, i tako. Pa reko da se malo raspitam i ovdje, kod iskusnije ekipe.
Hvala :)
 
a cuj, relatvno sam novi u ovome. Iscitavao sam forum dosta, i nekako se vise zainteresirao sa ove strankinje, domace mi se cine dost komplicirane, a za pare koje traze i nisu bas nekaj. A iam i neke fetise kaj bi volio probat, i tako. Pa reko da se malo raspitam i ovdje, kod iskusnije ekipe.
Hvala :)
Ma sve 5. Kod strankinja ti sve uglavnom imaju whatsapp. Ja uvijek pošaljem poruku tipa "Hi, I am XxXxXx. I saw your profile on xXxXx website and I really like it. What are your rates and what services do you provide?"
I onda kreće razgovor. Primjetit ćeš ak je agencija, ili ak je nezavisna. I tamo će ti sve reć. Jedno piše u oglasu, drugo zaista vrijedi, pogotovo ak pričaš s agencijom.
Sretno
 
Pa daj samo potraži po forumu, pa zar se svakom novom članu to mora objašnjavat?


Nema na čemu
 
Pa daj samo potraži po forumu, pa zar se svakom novom članu to mora objašnjavat?


Nema na čemu
Iskreno trazio sam taj thread dobih 10min i nisam ga mogao naći haha, isprike :D
 
Te recenzije na EGE možemo objesiti mačku o rep, oni promijene cure na tim linkovima tako da te recenzije veze ne moraju imati sa trenutnom curom. Znam jer se na linku koji imam spremljen sada nalazi druga cura, a i recenzija koja je bila na tom profilu nije bila za curu koju sam ja gledao :/
Nisam to znao, dobro da si rekao
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh