Birtijaške čakule

Ti si covjek kojem se nista u zivotu ne dogada, kojem je ovo jedini izvor zabave(a seres meni), koji je ovaj forum shvatio preeee ozbiljno shvatio i koji zivi u proslosti jer vjv nema buducnosti...
Ja sam covjek koji imam svoj karakter i samopostovanje. Ono sto ti nikad neces imati. Uvijek ces ovisiti o mobitelu i o tudjim odlukama. Da ti pojasnim, uvijek ces biti neciji pas.

Ne brini se ti sto se tice moje buducnosti. Da vidis moj bankovni racun vjerujem da bis smrsavila tih 30tak kila viska samo da budes u mojoj blizini.
 
Ja sam covjek koji imam svoj karakter i samopostovanje. Ono sto ti nikad neces imati. Uvijek ces ovisiti o mobitelu i o tudjim odlukama. Da ti pojasnim, uvijek ces biti neciji pas.

Ne brini se ti sto se tice moje buducnosti. Da vidis moj bankovni racun vjerujem da bis smrsavila tih 30tak kila viska samo da budes u mojoj blizini.
Ne brini.. Volim imati lovu plus slobodno vrijeme i da ne radim za nikoga🤣🤣
 
Ja sam covjek koji imam svoj karakter i samopostovanje. Ono sto ti nikad neces imati. Uvijek ces ovisiti o mobitelu i o tudjim odlukama. Da ti pojasnim, uvijek ces biti neciji pas.

Ne brini se ti sto se tice moje buducnosti. Da vidis moj bankovni racun vjerujem da bis smrsavila tih 30tak kila viska samo da budes u mojoj blizini.
Mmmmm....shemale balkanische...zanima te?
 
Starosjedioci! Sad vam je vrijeme da jurišate 😂 😉. Ali bolje da mučimo i pustimo da ova novonastala ekipa živi u iluzijama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh