Birtijaške čakule

Samo pacenike zatucane u proslosti vredja nacionalizam.. Ali isti takvi i prozivaju na temu nacionalizma, poput sisate i debele :D
Sto se mene tice iskreno mi je svejedno da li me ovdje smatrali Srbinom, Muslimanom, Hrvatom, nista dobro nije donjela ni jedna nacija nit' dan danas donosi..
Klinci vredjaju majke a odrasli koji su ostali na intelektualnom nivou djece igraju na nacionalnost...To samo potvrdjuje sve ono sto sam ti rekao Sisata i Debela u zadnjih dan-dva... Pacenica zeljna paznje i boljeg zivota
Ti ne mozes bez da ne zicas paznju i pokoji komentar sisate i debele jel? Iako sam ti objasnila vec desetak puta da me ne zanimas🤣i kako da ti covjek odgovori 🤣
 
Ja sam netko o cijem zivotu pojma nemate... Znate ono sto vam ja serviram tu... A sigurno necu napisati sve... Ili ono bitno...
A drugo... Kako mene ne zanima kakav vi zivot vodite i koliko zaradujete? Zato jer mi u zivotu nista ne fali i boli me kurac imate li vi u dzepu 50 kn ili 500.000 eura... Ja cu se s vama zajebavat jednako. Apsolutno sam svjesna da sam lijepa, da imam ono nesto sto privuce poglede i sto tjera ljude da ostanu u mojoj blizini... Nije nitko glup da nije svjestan kakve reakcije izaziva u okolini... Tako da... Ne znam sta da vam kazem... Evo sad ozbiljno... Radite na sebi... Da budete bolji, ljepši, obrazovaniji, imucniji i manje frustrirani...
 
Broj od debele psihički bolesne osobe se prodaje da bi možda mogao doći u šansu da je jebeš za pare iako ima more takvih oglasa, zanimljivo🤔🤔🤔🤔
Pa dobro brate Octopussy kuzim ja tebe, no sto sad. Ljudi je vole i zele biti dio njene price. Ima i onih koji je ne vole i to je ok.
 
Ja sam netko o cijem zivotu pojma nemate... Znate ono sto vam ja serviram tu... A sigurno necu napisati sve... Ili ono bitno...
A drugo... Kako mene ne zanima kakav vi zivot vodite i koliko zaradujete? Zato jer mi u zivotu nista ne fali i boli me kurac imate li vi u dzepu 50 kn ili 500.000 eura... Ja cu se s vama zajebavat jednako. Apsolutno sam svjesna da sam lijepa, da imam ono nesto sto privuce poglede i sto tjera ljude da ostanu u mojoj blizini... Nije nitko glup da nije svjestan kakve reakcije izaziva u okolini... Tako da... Ne znam sta da vam kazem... Evo sad ozbiljno... Radite na sebi... Da budete bolji, ljepši, obrazovaniji, imucniji i manje frustrirani...
E pa bravo isto ja mislim o sebi isto
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh