Birtijaške čakule

Po cemu ti procijenjujes da znas vise od bilo koga.. Ogranicen si kao balkon i nema dalje
Ovo ti je floskula, svi za sebe kazu nismo ograniceni, ali svi od nas su ograniceni, ljudi smo, to je floskula, ja znam da ne mislim lose , niti udaram nisko, ni online ni live, cisto uvijek otvoreno. Sto se ne bi rekao recimo za tebe tu, isla si odmah udarcima nisko ispod pojasa, o seksu, novcu itd, a nemas pojma tko sam ja i sto. Ali nema veze, to je standard komunikacije kad kritiziras necije misljenje, ja to znam. Ja nisam kritizirao tebe, nego tvoje misljenje o jednoj temi. To je poanta. A zasto te nisam kritizirao, zato jer te ne znam, ne znam sto si kao osoba i sto predstavljas, zato to ne mogu kritizirati, samo određeno misljenje, koje si iznjela i to je sve. Tako ja komuniciram s ljudima online, uvijek.
 
Mladiću ili mlada damo , ovdje nećemo ni jednu ženu nazivati odronom . To nije primjereno ni odmjereno u bilo kakvoj komunikaciji .
Žene su ukras ovog svijeta, čine ga boljim i ljepšim za sve nas, stvaraju novi život ............

Pravit ću se za sada da je ovo bilo slučajno i da ti je izletjelo te da to više nećeš ponoviti .
To kolokvijalno kazem, odron, ali evo necu vise
 
Samo kazem... Poznajem gospodina koji ima pogrebno poduzece i koji mi je potvrdio da ljudi masovno umiru od nelijecenja drugih bolesti radi ove prehlade. Da slucajno imam u obitelji kronicnog bolesnika koji mi doma umire jer ne moze na terapiju ili u bolnicu najebala im bi se krvave majke. Toliko.
De reci pogrebniku da se javi u KB Dubrava za savjetnika, pa neka on osmisli sustav liječenja, ili neka prizna da li je više mrtvačkih sanduka izvezao iz Rebra u prošloj ili predprošloj godini!!!! Neka ne piša po prašini.
 
Znas da oni koji tebi mazu oci s tim strahom o maskama i obaveznim testovima vrlo lagano idu po drugim drzavicama i rokaju EGE djevojke i mlate kavijar. Mislim da je to bio bit zadnje recenice. Ali vidi se da si ti obrazovan lik, fin rjecnik imas.
Oni i inače krešu EGE cure, bilo corone ili ne. Država plaća dobre hotele, solidne ino.dnevnice, još kapne od EU Komisije, i onda taman na svakom putovanju imaš za dobru i kvalitetnu kurabu sa EGE, dakle bilo i ne bilo corone.
 
Može biti lijepa više ili manje . Može biti deblja ili mršavija s većim ili manjim atributima , ali je žena , nečija kćerka, sestra , majka ........ Nije u redu , uglavnom na ovom forumu u nekoliko posljednjih mjeseci ne koristimo takav rječnik .
Jel isto vrijedi i za frajere bracu, oceve , sinove , Mogli bi reci, ljudi nisu odroni, netko je manje netko vise zgodan, netko je nezgodan, ali necemo ih zvati odronima. Ja to kolokvijalno kazem, za odrona muskog i zenskog, ali ako je tu kako bi SIG rekla cedan forum, evo necu, ovo je ko vjerski forum.
 
Di si ti procitala da ja kritiziram ljude jer zive, ja nisam nikoga kritizirao. A za ovu okladu, mozemo se kladiti, nađi escrow i kladit cemo se , ja se kladim na sebe. Nemam nista protiv ljudi koji zive i idu van, sam idem van i zivim, jedino sam te pitao logicno da je stav ne vjerujem u virus cudan. Nisam nikoga kritizirao ni live ni online od kad je pocela korona jer zivi i ide van, i radi nesto, nađi mi di ja kritiziram nekoga tu.
Daj CO nema svrhe, ima ljudi koji neće da vide i neće vidjeti, jbt takve samo treba prošetati po covid odjelima i onda bi MOŽDA shvatili. Ako je nošenje maski tolika tlaka sjetite se svi (mi stariji) kolika je tlaka bila uvođenje obaveze vezanja pojasa, a i danas ima onih koji smatraju da je pojas nepotreban.
 
Jel isto vrijedi i za frajere bracu, oceve , sinove , Mogli bi reci, ljudi nisu odroni, netko je manje netko vise zgodan, netko je nezgodan, ali necemo ih zvati odronima. Ja to kolokvijalno kazem, za odrona muskog i zenskog, ali ako je tu kako bi SIG rekla cedan forum, evo necu, ovo je ko vjerski forum.
Nije ovo cedan forum nego je ljigavo na ovom forumu zgrazati se nad necijom psovkom...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh