Birtijaške čakule

Nisam sovinist, imam najbolje prijatelje u Zemunu, dapace, najbolje vrijeme i zabave sam proveo u beogradu, imam drage prijatelje beograđane koji zive na cipru ili kako oni kazu kipru. Generican oglas, kratak, ne znam, imam feeling da je tako, mozda sam u krivu.

Znas li onda sta o ovoj?
 
Sigurno po Beogradanka, ajmo se kladit.. Zadnji put je tvrdio da zna vise recenica od vozaca kamiona.. 🤢
Hoces ovo mi vjecno drzati kao krimen, nemam nista protiv vozaca kamiona, ali kvragu da znam vise od njih o puno stvari, to ne znaci da sam bolji covjek, znam puno. Sto bi se trebao sramiti, Oni su bolji vozaci od mene, mozda i neki bolje rade milion stvari, sto sad, nisu bas legendarni oratori i govornici, to se mozemo sloziti i u tom smislu sam to kolokvijalno rekao, ne da uvrijedim nekog vozaca kamiona i kazem mu evo ja sam bolji.
 
Hoces ovo mi vjecno drzati kao krimen, nemam nista protiv vozaca kamiona, ali kvragu da znam vise od njih o puno stvari, to ne znaci da sam bolji covjek, znam puno. Sto bi se trebao sramiti, Oni su bolji vozaci od mene, mozda i neki bolje rade milion stvari, sto sad, nisu bas legendarni oratori i govornici, to se mozemo sloziti i u tom smislu sam to kolokvijalno rekao, ne da uvrijedim nekog vozaca kamiona i kazem mu evo ja sam bolji.
Po cemu ti procijenjujes da znas vise od bilo koga.. Ogranicen si kao balkon i nema dalje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh