Birtijaške čakule

Jel isto vrijedi i za frajere bracu, oceve , sinove , Mogli bi reci, ljudi nisu odroni, netko je manje netko vise zgodan, netko je nezgodan, ali necemo ih zvati odronima. Ja to kolokvijalno kazem, za odrona muskog i zenskog, ali ako je tu kako bi SIG rekla cedan forum, evo necu, ovo je ko vjerski forum.
<Listove mi ne trgaj ........

Ovaj forum su naši listovi . Postoje i drugi forumi sličnog sadržaja. Pokušaj tamo otići i napisati da imaju vjerski forum i slušaju Radio Mariju .
 
Ja sam forumasima dao najbolji savjet, na temi koje vise nema, sve sam rekao. Nemam sto tu raditi, ja nemam preporuke, nemam recenzije, nemam brojeve i sva sreca ne poznajem scenu. Nemojte juriti za glupostima i trositi novac na gluposti, objasnio sam vam zelju i mastu i realnost. Jedno s drugim nema veze, uvijek u zivotu zelja i masta bude 100 puta bolja od realnosti, bio to posao, seks, zene, sto god. Vi svi ovdje jurite zelje, i svaki put vam iskustvo nije kakvo je bilo u masti, ja to znam. To je sve od mene. Pusa i cuvajte se. Svi jure za mastom, di god dođem isti ljudi, samo su maste razlicite.
 
Daj CO nema svrhe, ima ljudi koji neće da vide i neće vidjeti, jbt takve samo treba prošetati po covid odjelima i onda bi MOŽDA shvatili. Ako je nošenje maski tolika tlaka sjetite se svi (mi stariji) kolika je tlaka bila uvođenje obaveze vezanja pojasa, a i danas ima onih koji smatraju da je pojas nepotreban.
Jedan poznati odvjetnik mi je jednom rekao : "Mladiću Vaš problem je kap u moru , a moj problem je Ocean , ja imam rak prostate i rado bi se mijenjao s vama da je to moguće" .
Mislio sam si , što ovaj dramatizira , ali nakon nekoliko mjeseci , odvjetnik je preminuo .
U potpunosti si u pravu , ljudi ne shvaćaju koliko su sretni . Cmizdre što stave masku kad ulaze u dućan, kafići su bili zatvoreni jbt kao da su oni sami bili zatvoreni u Remetincu , a oni iz Remetinca bi bili sretni da su slobodni i uopće ih ne bi smetalo što su kafići ili restorani zatvoreni .
 
Ja sam forumasima dao najbolji savjet, na temi koje vise nema, sve sam rekao. Nemam sto tu raditi, ja nemam preporuke, nemam recenzije, nemam brojeve i sva sreca ne poznajem scenu. Nemojte juriti za glupostima i trositi novac na gluposti, objasnio sam vam zelju i mastu i realnost. Jedno s drugim nema veze, uvijek u zivotu zelja i masta bude 100 puta bolja od realnosti, bio to posao, seks, zene, sto god. Vi svi ovdje jurite zelje, i svaki put vam iskustvo nije kakvo je bilo u masti, ja to znam. To je sve od mene. Pusa i cuvajte se. Svi jure za mastom, di god dođem isti ljudi, samo su maste razlicite.
Sto pricas ti.. Sto se postavljas iznad svih.. Ljudi trose na sta zele, to je osobna stvar svakog covjeka..
 
Jedan poznati odvjetnik mi je jednom rekao : "Mladiću Vaš problem je kap u moru , a moj problem je Ocean , ja imam rak prostate i rado bi se mijenjao s vama da je to moguće" .
Mislio sam si , što ovaj dramatizira , ali nakon nekoliko mjeseci , odvjetnik je preminuo .
U potpunosti si u pravu , ljudi ne shvaćaju koliko su sretni . Cmizdre što stave masku kad ulaze u dućan, kafići su bili zatvoreni jbt kao da su oni sami bili zatvoreni u Remetincu , a oni iz Remetinca bi bili sretni da su slobodni i uopće ih ne bi smetalo što su kafići ili restorani zatvoreni .
Ali smeta ljudima ciji je zivot i posao vezan uz to a radi cega... Smeta ugostiteljima, cuvarima, cistacima, dobavljacima robe.. Puno je ljudi u toj bransi, nisu samo kuhari i konobari. Cijela jedna bransa je unistena
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh