Birtijaške čakule

Ja nisam na koksu, ne vjerujem u koronu i ne mislim se cijepiti. Isto tako tko hoce neka se cijepi... Gdje je gripa nestala ove godine?
Ali pomalo je sulud koncept ne vjerovati u virus, mislim ako ga ti nisi izolirao i osobno potvrdio sve sto znas o njemu je iz literature posebno ako nisi ta struka. Onda znas iz medija koji prate situaciju.

U koji virus vjerujes i zasto, zasto vjerujes u HPV, nema logike, da li postoji logicni razlog zasto vjerujes u jedno a drugo ne. Gripa nije nestala, evidentno je tu , samo je ne dokazuju. To je moja pretpostavka, ali sigurno je manje prisutna jer ima R faktor puno manji, pa je logicno da je ima i puno manje trenutno.
 
To je ona sema , pola zg na koksu ali tko zna sto je u tim cjepivima, mislim da bi nakon svega u ovoj pandemiji sustav obrazovanja trebao dodati jos par sati matematike.
Nebi ulazio dublje..samo zbog tih par sati matematike i ne vjerujem u ovo..ovaj virus nije globalni ubojica kakvim je prikazan isto kao sto ovo cjepivo nije svjetlo na kraju tunela kao sto je sesir rekao to je moje pravo
 
posljednja izmjena:
Samo kazem... Poznajem gospodina koji ima pogrebno poduzece i koji mi je potvrdio da ljudi masovno umiru od nelijecenja drugih bolesti radi ove prehlade. Da slucajno imam u obitelji kronicnog bolesnika koji mi doma umire jer ne moze na terapiju ili u bolnicu najebala im bi se krvave majke. Toliko.
 
Samo kazem... Poznajem gospodina koji ima pogrebno poduzece i koji mi je potvrdio da ljudi masovno umiru od nelijecenja drugih bolesti radi ove prehlade. Da slucajno imam u obitelji kronicnog bolesnika koji mi doma umire jer ne moze na terapiju ili u bolnicu najebala im bi se krvave majke. Toliko.
Normalno se kronicni bolesnici lijece, vecinom, problem je sto neki zbog straha nece otkriti mozda bolesti zlocudne u ranoj fazi, tu statistika pokazuje veliki pad koji nije rezultat prevencije nego smanjenja broja pregleda.

Smrtnost statisticki je jako visoka, ali vecinom od virusa, imamo najgori 12 mjesec u povijesti, i imamo najgoru godinu u povijesti, evidentno ucinak virusa. Jasna je korelacija povecanja smrtnosti i virusa
 
Normalno se kronicni bolesnici lijece, vecinom, problem je sto neki zbog straha nece otkriti mozda bolesti zlocudne u ranoj fazi, tu statistika pokazuje veliki pad koji nije rezultat prevencije nego smanjenja broja pregleda.

Smrtnost statisticki je jako visoka, ali vecinom od virusa, imamo najgori 12 mjesec u povijesti, i imamo najgoru godinu u povijesti, evidentno ucinak virusa. Jasna je korelacija povecanja smrtnosti i virusa
Meni je godina super, moj posao ne ovisi o prehladama, zao mi je svakoga tko je izgubio mogucnost da hrani svoju obitelj jer EU mora iskarat Hrvatsku na redovnoj bazi. Brnjicu si mozete zataknut o... Znate vec sta.. Pogotovo ove koje nosite istu po mj dana i "cuva vas od smrtonosnog virusa"... Cija cestica da zaista postoji prode i kroz i ispod maske... Cao dovidenjce...
 
Meni je godina super, moj posao ne ovisi o prehladama, zao mi je svakoga tko je izgubio mogucnost da hrani svoju obitelj jer EU mora iskarat Hrvatsku na redovnoj bazi. Brnjicu si mozete zataknut o... Znate vec sta.. Pogotovo ove koje nosite istu po mj dana i "cuva vas od smrtonosnog virusa"... Cija cestica da zaista postoji prode i kroz i ispod maske... Cao dovidenjce...
Super, ali i tvoj posao ovisi o globalnoj ekonomiji kao i svaciji, nisi otok, ovisis o tome da tvoji klijenti imaju novaca, vjerojatno ovaj grobar ima njemu je peak year, neki drugi nemaju.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh