Marija P - iskustvo

Ljudi pustite Maru vidite da ima puna usta, pardon pune ruke posla. Nego ima li ista za preporucit sad za vikend, provjereno i tako to.
 
Sve nekako razumijem, samo ne mogu shvatiti da ljudi plaćaju debelu žensku da jebu.. Kraj toliko zgodnih vi ovdje vodite raspravu bezveze
 
Sve nekako razumijem, samo ne mogu shvatiti da ljudi plaćaju debelu žensku da jebu.. Kraj toliko zgodnih vi ovdje vodite raspravu bezveze
ukusi su razliciti. jedan lik je rekao: necija zenska iz snova nije zenska iz mojih snova. svatko ima svoje snove. neki vole debele, neki vole mrsavice, neki vole sisurine, a neki mali seise, neki se pale na klinke, a neki na granny. svatko bira i placa sto mu odgovara. nije problem sto je marija debela (ne znam je), nego sto je prostakusa i nekulturna. ali opet - i to nekoga pali.
 
ukusi su razliciti. jedan lik je rekao: necija zenska iz snova nije zenska iz mojih snova. svatko ima svoje snove. neki vole debele, neki vole mrsavice, neki vole sisurine, a neki mali seise, neki se pale na klinke, a neki na granny. svatko bira i placa sto mu odgovara. nije problem sto je marija debela (ne znam je), nego sto je prostakusa i nekulturna. ali opet - i to nekoga pali.
Tocno tako. Ako vec placamo za uslugu ocekujemo elementarnu pristojnost i konciznost u komunikaciji. Dakle ne radi nama nitko besplatnu uslugu nego je mi placamo i za to ocekujemo normalnu konverzaciju i pristojnost osim ako kao sto si rekao ima onih koje to pali ,ali onda njoj lijepo recite " mene to pali" pa laganini.
Ipak, vecina preferira pristojnost u komunikaciji i ako vas se nesto pristojno pita, odgovorite na pristojan nacin za detalje usluge a ne da bude : "Sto je sve ukljuceno u cijenu? Sve" A kad se dodje na gotov cin onda bude, ne zguza, ne volim po licu,ne volim okus sperme, sto je to duboko grlo, ne ovo, ne ono.
Poanta je da je prevelik broj zenskih koje bi zaradjivale novce ,a ne bi se potrudilo za te novce. I onda podivljaju kad ih ovdje na forumu okacimo da drugi ne ponove gresku.
 
A i ovdje drkarosa ko u prici, najjace je kad pita kakva je kako pusi oce li ovo oce li ono, ima li iko ikakvu sliku, issati skupi 500 kuna odes vidis. Ako ti se ne svidja na vratima kazes fala bok,
 
Zguza mi najvise pase, najvise ga osjetin, ako cemo iskreno, a tebi ako je to cudno, a vidin da je, jebiga stari, nisi ni ti cist onda u glavi ka i ova dva tuljana 😀
Moze i druga poza dapače, ne pr
Sve nekako razumijem, samo ne mogu shvatiti da ljudi plaćaju debelu žensku da jebu.. Kraj toliko zgodnih vi ovdje vodite raspravu bezveze
debela sigurno nisam, vec sam malo jaca tamo di i tribam bit 😛 a ti kad volis kosture siroko ti polje, pazi samo da im rebro koje ne pukne kad ih budes guzija 😂😂😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh