Birtijaške čakule

Imam pravo pretraživati facebook. A šta si ti svakom loncu poklopac.
Ti si izgubljen slučaj. Ukazujem ti da se skineš s nje za tvoje dobro a ti zapeo ko sivonja. Ajde onda nek te i dalje ismijava. Pa ti misliš da si dorastao jednoj profi kurvi? Frend moj ona će preveslati sve likove koji su tu uključujući i mene a da to shvatimo tek za mjesec dana.
THM: "Makni se od kurvi dok ti je vrijeme jer si očito toliko labilan i nesiguran da ti to može život okrenuti u krivom smjeru".
 
Ti si izgubljen slučaj. Ukazujem ti da se skineš s nje za tvoje dobro a ti zapeo ko sivonja. Ajde onda nek te i dalje ismijava. Pa ti misliš da si dorastao jednoj profi kurvi? Frend moj ona će preveslati sve likove koji su tu uključujući i mene a da to shvatimo tek za mjesec dana.
THM: "Makni se od kurvi dok ti je vrijeme jer si očito toliko labilan i nesiguran da ti to može život okrenuti u krivom smjeru".
hoćeš reći da ga je vještica začarala? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Ona nije kriva. Ona radi svoj posao. Jbg kod nas kada ideš kurvi trebaš biti svjestan gdje ideš. Zapad je druga stvar. Ali i ja sam bio glup skoro kao naš frend ali sam tad bio znatno mladji id njega i frendovi me razuvjeravali a ja se ponašao kao konj klasa 1A. Ajde naučiće.
a što ako se i ona stvarno zaljubila?
 
ne da ti se raspravlajti o prostitutkama, ali ti se da javno napisati ime mladog pjevaca, koji sigurno ni nakon godinu dana tipkanja ne zna da si ti prostitutka. jel ti dao dozvolu da objavljejes njegovo ime? zamisli da on sada napise tvoje ime i prezime ovdje gdje ti ''kraljujes'' i prosipas svoj ego? jesi li razmislila prije nego si to napisala? ili si se samo htjela pohvaliti? sada ce me mod blokirati, jer se, eto, trol usudjuje kritizirati njegovu (najdrazu) jebaljku. a za to me bas boli kurac.
Zna da sam bila prostitutka, imam,mladog pjevaca prati nekoliko tisuca zena, jos nesto trolololo😂😂😂
 
a što ako se i ona stvarno zaljubila?
Nije. Ona je profi kurva i pametna puca. On se njoj svidio jer je navikla na ogrezle a on rako povučen i nesiguran a možda mu je ona čak prva kurva. Imas dio cura koje mesijanizam i on je sada njen projekt kao da ga ona formira. Htjela bi držati distancu i profi a ne bi pustila. Definitivno svoj ego bilda na njemu.
 
Nije. Ona je profi kurva i pametna puca. On se njoj svidio jer je navikla na ogrezle a on rako povučen i nesiguran a možda mu je ona čak prva kurva. Imas dio cura koje mesijanizam i on je sada njen projekt kao da ga ona formira. Htjela bi držati distancu i profi a ne bi pustila. Definitivno svoj ego bilda na njemu.
pa tako razmišlja svaka žena u čemu je razlika :ROFLMAO:
 
Nije. Ona je profi kurva i pametna puca. On se njoj svidio jer je navikla na ogrezle a on rako povučen i nesiguran a možda mu je ona čak prva kurva. Imas dio cura koje mesijanizam i on je sada njen projekt kao da ga ona formira. Htjela bi držati distancu i profi a ne bi pustila. Definitivno svoj ego bilda na njemu.
A ocu te razocarat ako ti priznam da sam prekrsila profi kurva kodeks i zaljubila se ipak? Btw mladi pjevac i ja se nismo jebali...
 
Nije. Ona je profi kurva i pametna puca. On se njoj svidio jer je navikla na ogrezle a on rako povučen i nesiguran a možda mu je ona čak prva kurva. Imas dio cura koje mesijanizam i on je sada njen projekt kao da ga ona formira. Htjela bi držati distancu i profi a ne bi pustila. Definitivno svoj ego bilda na njemu.
navodno najviše rastava se dešava baš iz ovog razloga
 
A ocu te razocarat ako ti priznam da sam prekrsila profi kurva kodeks i zaljubila se ipak? Btw mladi pjevac i ja se nismo jebali...
SiG ti možeš razočarati samo sebe ili njega a mene nikada. Ja te poštujem kao profesionalku kakva si bila u svim segmentima posla. Možda je to zaljubljenost a možda ti je on samo svijetla točka nade u polusvijetu u kojem si ti a i tvoji klijenti s tobom.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh