Birtijaške čakule

SiG ti možeš razočarati samo sebe ili njega a mene nikada. Ja te poštujem kao profesionalku kakva si bila u svim segmentima posla. Možda je to zaljubljenost a možda ti je on samo svijetla točka nade u polusvijetu u kojem si ti a i tvoji klijenti s tobom.
Pa ne znam kakve nade, ja sam situirana na sve nacine i bez ovoga, ovo je samo povremeni hobi, bar za mene:)) Zato sto nisam u tom svijetu i ne mogu bit profi kurva, a Venturu sam dozivjela kao dobrog prijatelja
 
Pa ne znam kakve nade, ja sam situirana na sve nacine i bez ovoga, ovo je samo povremeni hobi, bar za mene:)) Zato sto nisam u tom svijetu i ne mogu bit profi kurva, a Venturu sam dozivjela kao dobrog prijatelja
Pa većina je ovdje situirana na sve načine kao i ti. Povremeni hobi nije kada se baviš prostitucijom u kontinuitetu 7-8 godina to je faktički 39% tvog dosadašnjeg života.
Ti jesi u tom svijetu kao i značajan dio tvojih klijenata a to za prijateljstvo je novi spin. Maloprije si možda bila zaljubljena itd.
Uostalom to je svačije osobna stvar ali činjenice su činjenice.
 
Pa većina je ovdje situirana na sve načine kao i ti. Povremeni hobi nije kada se baviš prostitucijom u kontinuitetu 7-8 godina to je faktički 39% tvog dosadašnjeg života.
Ti jesi u tom svijetu kao i značajan dio tvojih klijenata a to za prijateljstvo je novi spin. Maloprije si možda bila zaljubljena itd.
Uostalom to je svačije osobna stvar ali činjenice su činjenice.
Kakvom kontinuitetu, imam 4 prijatelja sa kojima nemam kurva-klijent odnos i sa kojima se vidam nekoliko godina.. Jel znate sta znaci bavit se tim u kontinuitetu, to je pantera npr.. Meni ovo uz moj posao ne donosi skoro pa nista😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh