Birtijaške čakule

E moj trololo nista ne pises i onda bubnes glupost da pokazes svima komplekse od jedne zene... Objavljivali su mi i ime i prezime i adresu, i privatne fotigrafije sa drustvenih mreza, cekali su me ispred zgrade, ispred posla, pratili me po ulici, zvonili mojim starcima, slali pisma... I onda ti meni seres sto sam napisala ime poznatog pjevaca sa kojim nisam ni bila😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
E moj trololo nista ne pises i onda bubnes glupost da pokazes svima komplekse od jedne zene... Objavljivali su mi i ime i prezime i adresu, i privatne fotigrafije sa drustvenih mreza, cekali su me ispred zgrade, ispred posla, pratili me po ulici, zvonili mojim starcima, slali pisma... I onda ti meni seres sto sam napisala ime poznatog pjevaca sa kojim nisam ni bila😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
zajeban neki hobi
 
Ti si izgubljen slučaj. Ukazujem ti da se skineš s nje za tvoje dobro a ti zapeo ko sivonja. Ajde onda nek te i dalje ismijava. Pa ti misliš da si dorastao jednoj profi kurvi? Frend moj ona će preveslati sve likove koji su tu uključujući i mene a da to shvatimo tek za mjesec dana.
THM: "Makni se od kurvi dok ti je vrijeme jer si očito toliko labilan i nesiguran da ti to može život okrenuti u krivom smjeru".
Shvatio sam odavno što želiš reći. Ne moraš se stalno ponavljati.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh