VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Realno,dosadni ste s tim daj broj,daj broj,daj broj...imate pristup internetu..imate jebenu Smokvu ( vise manje pederi,ali naletio na 2 cure fer sa kojima se druzio i na j*bene Jaglace) .. imate Twoo gdje su starke..imate Badoo ( valjda niste tak ruzni da se nekoj nebi dopali) 🤦‍♂️ Koristim badoo 6 godina,oko 20 cura. Bilo bi i vise da nisam 10 godina u vezi pa bas ne mogu kad hocu...samo hocu reci da mozes naci na svakom cosku... Kod ove u Kc bio problem ( sto je vjv i kod vecine njih) da se javljaju drkarusi bez kune u dzepu i traze fotke..pa dogovori traju 2-3h i nis.. ja se dogovorio oko 15:30 i u Kc sam bio u 17..a ne gubit njezino vrijeme😏
Stari nek si ti njima rekel,a ovo da se neki dogovaraju i milijon poruka i poziva to je istina.Uglavnom imas pive od mene oces na bengi ili kad se krcme otpreju svejedno.Moglo bi se jos toga dosta tu dodat ali dosta je i to zasad.
 
Stari nek si ti njima rekel,a ovo da se neki dogovaraju i milijon poruka i poziva to je istina.Uglavnom imas pive od mene oces na bengi ili kad se krcme otpreju svejedno.Moglo bi se jos toga dosta tu dodat ali dosta je i to zasad.
Bravo frende. Mobitel u ruke i kroz čičke do pičke. Jbt brojni bi da im serviraš pičku na stol i ovlažiš ju a oni samo da par puta unutra-van.
Respekt
Sta sad seruckate tu ja sam trazijo broj od zene sa kojom sam puno puta bijo ali sam izgubijo broj
 
jebo, ja ne kuzim, 44 stranica, nitlo nis konkretno.

Dame iz RH, evo vam prilike za posjet Sv.Martin toplicama :p
 
Tko je probao sa jaglacima? Može malo opis? Veli da moze samo zena al on je pokraj... Sex u autu


Nasto ona lici, kakva je u sexu? Znam da ima cca 40godina i da je punija al ja volim takve😀
 
Bok ekipa....Preporucate li ili znate neki motel ili apartman u varaždinu za pol sata sat vremena akcije i da je jeftin.
Novci nisu problem,ali ako je skup onda mi je isplativije ići u Zg
 
Imas sobe tamo preko zeljeznickog kolodvora ( mislim da 200kn 2-3h) .. Hotel Turist ( od 22- pola noci) 200 kn ... Ck Royal od jutra do 18 -200kn .. Hotel Park 250kn do 19h .. Sveti Kriz benziska sobe - 200kn noc .. Garestein Vz- 200kn 2h .. eto:)
 
Imas sobe tamo preko zeljeznickog kolodvora ( mislim da 200kn 2-3h) .. Hotel Turist ( od 22- pola noci) 200 kn ... Ck Royal od jutra do 18 -200kn .. Hotel Park 250kn do 19h .. Sveti Kriz benziska sobe - 200kn noc .. Garestein Vz- 200kn 2h .. eto:)
Jel se moze u koju od tih soba/hotela bez osobne?Znaci dodem,platim sobu unaprjed i ne moram ostaviti osobnu na recepciji.
 
Svakoj:D znaju za diskreciju:) .. npr u Royalu radila zenska oko 70 god imala,valjda gazdarica. 200 das i nis ne pita. Malo cudno gledala jer bio sa onom cougar pa ono:D samo kaze da zakljucas sobu i kljuc ostavis dolje na recepciji
 
Bila jedna curka na badoo iz Ludbrega...Navodno da radi u kaficu na bengi na samome ulazu u Ludbreg,plava,oko 70kg. Za 1 dan dogovorili hotel,al u medjuvremenu naletio na jednu iz ck pa ipak otisao u grad. Pa ako netko poznaje curku,laka je za pokupit:)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh