VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

skoro sve one rade... samo su im mobiteli počeli zvoniti non stop nakon što su im se brojevi objavili javno ovdje pa se sad javljaju samo stalnima... mislim ok, zoveš ako se ne javi probaš opet koji drugi dan, ne kužim ove koji šalju poruke tipa: dobro jutro ljubavi :)
Najjače od svega "dobro jutro ljubavi" 😂😂😂😂
 
skoro sve one rade... samo su im mobiteli počeli zvoniti non stop nakon što su im se brojevi objavili javno ovdje pa se sad javljaju samo stalnima... mislim ok, zoveš ako se ne javi probaš opet koji drugi dan, ne kužim ove koji šalju poruke tipa: dobro jutro ljubavi :)
Ako znaš kaj pišu znači da iza nekih brojeva stojiš ti! Svaka koja to radi, radi samo zbog novca, i njoj je novac bitan, a sve one koje imaju izgovor ili se ne javljaju su neozbiljne! U Mađarskoj nazoveš, dogovoriš, ideš i to je to, a ne da moraš nekog moliti kao da je zadnja ženska na svijetu, a tu u vž i okolici su sve takve!
 
posljednja izmjena:
Ako znaš kaj pišu znači da iza nekih brojeva stojiš ti! Svaka koja to radi, radi samo zbog novca, i njoj je novac bitan, a sve one koje imaju izgovor ili se ne javljaju su neozbiljne! U Mađarskoj nazoveš, dogovoriš, ideš i to je to, a ne da moraš nekog moliti kao da je zadnja ženska na svijetu, a tu u vž i okolici su sve takve!
Mislim da nije baš tak,ja se sa njih dvije znam već više od dvije godine.Uvijek mi se javiju bilo na por ili poziv.One su sve zaposlene a ovo im je samo dodatno jer ili imaju kredu za auto ili dugove koje su im ostavili muževi itd....Recimo sa jednom sam redovito kad su kafići radili 2-3 puta mjesečno bio na kavi.Normalna ženska,čak se o tom poslu nismo ni razgovarali.Znala mi pričati kakvi ju sve pacijenti nazivaju ali ne previše ne priča o tome a nit ja pitam.Inače ima dobra primanja,vozi bemburu koji je na kredu i njoj je dosta mjesečno da si pokrije kredu.Ako čita prepoznat će se😉
 
E moj mekivž sam sebe si demantiral. Dodatno da plate dugove znači.... Trebaju novac i zato rade ali nebrem verovati kad pitaš, i veli koliko traži i onda ništa. Drže se kao posljednje kraljice na svijetu!
 
E moj mekivž sam sebe si demantiral. Dodatno da plate dugove znači.... Trebaju novac i zato rade ali nebrem verovati kad pitaš, i veli koliko traži i onda ništa. Drže se kao posljednje kraljice na svijetu!
Ako ti tak veliš,onda je tak.Neću ulazit više u rasprave s tobom na tu temu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh