VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Za to vrijeme sto ovdje zicate brojeve,mozete na badoo/twoo/tinder/instacu upecat gro cura. Evo tjedan dana truda, 6 komada dostupnih. Naravno,imam i dokaze da nebi ispalo da kenjam:) al nemojte zatrpavat inbox ako vam dam podatke:) a isto ima i ovdje lik kojem sredio easy sex for free:) pa moze potvrdit moje:) samo malo truda,nist vise:)
 
A sto se lidije a.k.a Lilje tice,kontaktiral je lik kojem sam dal broj i odmah ga blokirala i rekla da nema vremena. Znaci neki problemi kod nje trenutno.
 
Je. Od toga 40 stranica gdje se hvalite kak imate brojeve a valjda nemate nist. Da ste prijatelji bi dali brojeve i nama koji nemamo
 
Forum bi trebal sluziti za razmjenu iskustava, brojeva itd.. a ne sluzi bas nicemu osim hvalisanju.
 
Je. Od toga 40 stranica gdje se hvalite kak imate brojeve a valjda nemate nist. Da ste prijatelji bi dali brojeve i nama koji nemamo
Ako si prolistal 40 stranica,onda si ziher videl i pun kup brojeva... jer se ponavljaju svako malo...al lakse sjest i utipkat... "Ima što broj od kakšne fajne puce kaj da za penezeee??" .. nego se vratit par stranica unatrag pa zapisat.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh