VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bok ljudi...Evo već par mjeseci pratim forum,a osobito ovu temu i jednostavno se moram složiti s nekoliko ljudi koji su pisali u prethodnim postovima.Forum je namijenjen za razmjenu iskustava,davanju kontakata i slično.Pogledajte samo temu "Jel bio tko" ili "recenzije zagreb" i slično....Ovdje je potpuno drugacija situacija.Nevidim smisao hvalisanja o pojedinoj gospođi,a broj te iste neće dati jer kao ona ne dozvoljava ili osobe koje objavljuju postove za razmjenu brojeva.Ima slučaja gdi čovjek stvarno da kontakt,ali uglavnom su oni koji samo hoću nove brojeve da bi mogli slati stotine poruka curama.
Vjerujem da će naći pojedinci koji će na ovo odgovoriti makni se s foruma onda,imaš badoo i slične stvari...Badoo,smokva itd. nije isto što i oglasi na plavom oglasniku
Nadam se da nisam nikog uvrijedio,ali kažem cilj je ovog foruma pomoći jedni drugima,a to u posljednje vrijeme nije stvar
 
Bok ljudi...Evo već par mjeseci pratim forum,a osobito ovu temu i jednostavno se moram složiti s nekoliko ljudi koji su pisali u prethodnim postovima.Forum je namijenjen za razmjenu iskustava,davanju kontakata i slično.Pogledajte samo temu "Jel bio tko" ili "recenzije zagreb" i slično....Ovdje je potpuno drugacija situacija.Nevidim smisao hvalisanja o pojedinoj gospođi,a broj te iste neće dati jer kao ona ne dozvoljava ili osobe koje objavljuju postove za razmjenu brojeva.Ima slučaja gdi čovjek stvarno da kontakt,ali uglavnom su oni koji samo hoću nove brojeve da bi mogli slati stotine poruka curama.
Vjerujem da će naći pojedinci koji će na ovo odgovoriti makni se s foruma onda,imaš badoo i slične stvari...Badoo,smokva itd. nije isto što i oglasi na plavom oglasniku
Nadam se da nisam nikog uvrijedio,ali kažem cilj je ovog foruma pomoći jedni drugima,a to u posljednje vrijeme nije stvar
Jedmim dijelom si u pravu.Tu se radi o curama koje se povremeno jebu za lovu.Govorim o curama iz Vž i okolice.Na pocetku kad je otvorena ta tema bilo je relativno ok i diskretno_Onda su pocčeli se dijelit brojevi i na privat i javno.Prije kad si nazvao jednu od cura koje su tu spomenute uvijek se javila i mogao si s njom sve dogovorit.Ali,onda su neki poceli nazivat po 20x na dan,bezbroj poruka i to takve poruke tipa "di si mala,jebal bi te da nebi vise znala kak se zoves" ili "ljubavi,zasto se ne javljas a bas ga drkam".Pa kaj mislis da ak se bave tim poslom honorarno da su retardirane ili da nemogu zivjet bez kurca? Da im je stalno to na pameti?Ove koje ja znam,najnormalnije zenske i da je sretnes u gradu nebi ni posumnjal da se bavi time.A kaj se tice zagreba teme 'jel bio tko' to je drugacije jer one se same javno oglasavaju i isto se ne javljaju svakome kome se digne kara i ima 400kn u zepu i misli da ak ima lovu da mu moraju dati picke.Tamo isto ima komentara da su cure ili promijenile broj ili da se ne javljaju na mob. i slicno.Pa normalno da se ne javljaju.Zamisli si koliko ljudi cita ove forume i zovu te brojeve.Da samo njih 10 nazove i oce fukati,racunaj si 10 musterija na dan i njezinu satnicu i kakvi sve idioti dolaze.10 sati na dan pusit kurac i jebat se.Aj realno jel to normalno?Akak da ti se tek javi neka u Vz gde skoro svaki svakoga pozna.Pa i njima je bitno da cim manje ljudi zna za to.
Nemojte nist zamerit al omal sam potrebu to napisat.
Bogami sam se natipkal,mislim da duzu poruku u zivotu nisam napisal🙃🙃
 
Šuravi pa tu ti je 80% muskarci,decki ozenjeni ili su u vezi.Tu traže nešto sastrane za umočit.To kaj si ti napisal nemoj mislit da buš tu našel družicu za celi život.Točno si napisal da žena gaji osječaje prema tebi ali ženski kojoj plačaš sex sigurno ne gaji nikakav osječaj prema tebi.Gaji osječaj prema tvojoj lovi🙂
Haha totalno si u pravu.. sa time sto 80% drkarosa na tudje fotke 😏 kad treba platit ili otic kod nje,krenu izmotavanja 😄😄 tako mi rekla jedna da se lik nasao sa njom ( a posto bio ozenjen) nijedna lokacija mu nije odgovara,ni jedan puteljak. Stjerala ga u vrazju mater i otisla😄😄😄 ako mislis jebat,platit,nazoves,odes i amen. Ja sa "Lidijom" sve dogovorio i rijesio je u roku 3h..a ne gubit svoje i tudje vrijeme
 
Haha totalno si u pravu.. sa time sto 80% drkarosa na tudje fotke 😏 kad treba platit ili otic kod nje,krenu izmotavanja 😄😄 tako mi rekla jedna da se lik nasao sa njom ( a posto bio ozenjen) nijedna lokacija mu nije odgovara,ni jedan puteljak. Stjerala ga u vrazju mater i otisla😄😄😄 ako mislis jebat,platit,nazoves,odes i amen. Ja sa "Lidijom" sve dogovorio i rijesio je u roku 3h..a ne gubit svoje i tudje vrijeme
Zamisli paniku,jebal bi a lokacija mu ne odgovara.Valjda je mislil da bu ga molila i prosila😂😂😂
 
Ja sam tu zato jer nemam kaj fukati trenutno.. i bitno da vele ima brojeva...ima pička materina.. od jedne kaj je v pripizdini, jedna nema gajbu, a ostale se ne javljaju
 
onda je neka cudna glupava jer ne odgovara nista vise...
Taj dan kad stavi oglas,uzme2-3 koja se prva jave i s njima dogovori susret.Ili isti dan ili dva,tri dana unaprjed.Vecinom radi s stalnima,ali kad par dana ne dolaze,stavi oglas i uzme nove.Trazi 700kn pa rijetko tko odlazi redovito kod nje.
 
Poklanjam broj od jedne Koprivnicanke i upute za pristup onom tko mi se prvi javi na private 😊. Mala super izgleda, a kreše se duplo bolje nego sto izgleda. Ne bavi se tim profesionalno i cijena je malo paprena. Dakle, necete je dobiti za 100 eura, samo da upozorim.
A za koliko ju se može dobit? Čisto znatiželja, pošto vidim da sam zakasnio u nagradnoj igri.
 
Jel mozda tko bio sa onom zenom iz para sa Smokve? Mislim da je muz dofura i on priceka,okolica Zaboka ak se ne varam?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh