Jeste ikad lizali picu kurvi?

Cuo sam od iskusnijih da koriste neke tablete nakon rizicnih odnosa/lizanja, kao da se obezbijede od bolesti... Ima li tu istine?
mozes se zarazit i ako ti pusi bez kondoma tako da rizik uvijek postoji

doksiciklin 2 puta nakon odnosa unutar 48 sati rjesava sve i relativno je lagan antibiotik
dobro ga je imati doma jer cak i ako pokupis neku STD, doksi rjesava sve unutar 10 dana

za svaki slucaj uzmi neke probiotike al ne 2 sata prije ili poslje antibiotika

nabavi si znjore u ljekarni i vozi


pft... zar vi ljudi nista ne znate??!?
 
Ovisi od slučaja.
Ako je higijena na nivou nemam problema s tim, čak i volim.
Moguća zaraza?
Kod nas je moguće jer je prostitucija ilegalna i zato ne idu često na kontrolu, ali u AT ili DE jako rijetko jer idu redovna na kontrole, mislim da je svakih 14 dana.
Isto tako ovisi o tvom organizmu.
Ako želiš 99% na sigurno ići koristi Listerine nakon toga.
Anus je daleko opasnije i ne vidim baš neki gušt u tome, ali dobro tko voli nek izvoli.
Uglavnom, u 30god. nisam još nikada ništa imao.
listerine za STD?! :)

BWAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

daj se saberi majko isusova
"Antibacterial mouthwash does not reduce the number of sexually transmitted infections (STI) in men taking Pre-Exposure-Prophylaxis (PrEP)."

ljudi pa imate gugl, koristite ga...
 
Realno kod oralnog, veći je rizik za primatelja jer iz su nam svima usta puna bakterija koje koje mogu napravit probleme dole i nama i njima. Dobro je isprat usta prije s tim Listerinom...
 
Pokusam ponekad brojati i dodjem tako do 55 zena koje sam jebo i mozda jos nekih 10-tak koje su mi samo ispraznile jaja. Kurvu nisam nikad platio, a planiram uskoro, tako da kurvi nikad nisam lizao. E sad, sto se zena tice, gade mi se one sto nedaju liz, znaci ono mrs od mene. To je jedno, a drugo, znao sam naleteti na zgodnu ribu, a picka takva da to ne mozes lizati...fuj.
Ali zato kad je picic dobar, najbolja je, uvece kad se okupa, malo popije, u toku noci sto se ispisa, ispisa i onda ujutru, jutarnji liz. Nema boljeg ukusa picke
 
Ja jesam, obozavam i za sad sam dobro prosao, nista pokupi... nadam se da ce tako i dalje,ima li vas da je sve bilo super, cisto, mirisljavo i da ste pokupili nesto poslje?
 
A sta je tu je, nagon nas tjera...nabavit cu si Belosept i nosit ga uvijek sa sobom, za ispiranje usta nakon...nemoze odmoc
 
Profa ima lijepu picku
A baš si našao lizati najprometnije pogotovo Panteru i MarinuDS
Ja sam zadnji put bio s Panterom 2015 ili 2016 u Prečkom bila je s nekom babom ružnom čak je nudila duet al kad sam vidio babu jok.
A pošto sam obdareni dok me je žestoko jahala puko je kondom, nisam skužio dok nisam svršio u pizdu i obilato ju napunio dok je stigla reagirati, a tjedan dana prije toga nisam se praznio a izdržljiv sam.
Odjurila je psovajući hitro u WC isprati se,
a onda iza dođe neka mušterija iza i ide polizati.
S tim da sam ju prvo guzio u šupak ali ju bolilo pa je s tim istim kondomom me zajašila.
Nisam ništa pokupio, ali nije mi žao bolje jahanje nisam doživio u životu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh