Jeste ikad lizali picu kurvi?

Nikad neznaš ima li koju spolnu bilest a nemora to ni ona sama znat, pa ako ti nešto izbaci po licu treba objasnit doktoru i curi/ženi odakle ti 😂😂😂
 
Bezveze koje su do sada gluposti bile napisane...

Ja volim polizat. Ja mislim, da su "kurve" isto žene od mesa i krvi, koje nisu sklon dobrog cunnilingusa. Koje osjete "dolje" nešto...

Ima njih koje se "nedaju", a ima dosta njih koje se predaju.

Te su mi najradije. :cool:

Jeli one to dobro odglume ili jel stvarno svrše je druga prića.

Ali kad te cura prikliješti bedrima kada nekontrolirano svrši, ili ti glavu tako ćvrsto povuće prema sebi da ne dobiješ zraka, ili te odbaci i legne se drhtajući na stranu, ili te poskvirta tokom orgazma, ili jednostanvo curi iz nje kao iz cisterne, to je veliki kino.

I kada te nakon źenskog vrhunca pogledaju staklene oći je neprocjenjivo.

Ne kažem da sam "King Ding-A-Ling", ali dosta puta nakon cunnilingusa sam doživio da se cura toliko potrudi mi uzvratiti moj trud, da je to zanimljivo.

O drugim kriterijama da se cura opusti ili preda neću prićati, jer to smatram pod normalnost. Tj, higijena, kratki nokti, uređene stidne lasi ili obrijana jaja, ćiste zube i svjež dah. I da dodam još respekt i ljubaznost.
 
fuj odvratno..

makar jesam par puta, mozda 3-4... al uzas..
makar cesce im lizem supak vec ak moram nesto.. al katastrofa..
makar i one su meni par puta znale licnut šuki, ispada da je sad to nesto na sto ja brijem.. al OD! VRA! TNO!
al dobro ak je cura zgodna nabijem jezik pa roknem kuru antibiotika i nadam se najboljem..

al generalno ne, nebi nikad!
 
Cuo sam od iskusnijih da koriste neke tablete nakon rizicnih odnosa/lizanja, kao da se obezbijede od bolesti... Ima li tu istine?
 
Ovisi od slučaja.
Ako je higijena na nivou nemam problema s tim, čak i volim.
Moguća zaraza?
Kod nas je moguće jer je prostitucija ilegalna i zato ne idu često na kontrolu, ali u AT ili DE jako rijetko jer idu redovna na kontrole, mislim da je svakih 14 dana.
Isto tako ovisi o tvom organizmu.
Ako želiš 99% na sigurno ići koristi Listerine nakon toga.
Anus je daleko opasnije i ne vidim baš neki gušt u tome, ali dobro tko voli nek izvoli.
Uglavnom, u 30god. nisam još nikada ništa imao.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh