BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

jest, da se pita ovih tastatura ratnika.. i tastatura jebaca za 35KM.. to gori zemlja.. to se jebe na sve strane, itd itd.. nego jebes njih, cura mlada, 23g., zgodna, nema velike sise ali ima ih :) jebe se za novac a ne za bonove.. jel skupo dat joj 60KM za pola sahata.. ili za pola sata kako bi vjerovatno rekao ovaj pismeni sarajlija..
Pozz druze. Jel moze u pp broj od te male .....?
 
Ako niste ništa pronašli za Brčko i ako ste isključivo ozbiljan i diskretan muškarac javite mi se ja ću vam dati kontakt od jedne jako lijepe i mlade djevojke sa područja Brčko distrikta koje nema nigdje u oglasima i sl.
Naglasio bih samo da nije jeftino tako da ako očekujete nešto tipa 50-100 km onda nemojte ni pokušavati i gubiti vrijeme.

Lp
Salji broj
 
Ima li neko neki kontakt iz Sarajeva a da nije Bosmal, Crnka i debela Aida... Ja imam nekoliko brojeva kojih nema u oglasima ali bi zaista volio naci nesto novo. Ako neko ima neka se javi za razmjenu.
 
Ma s Crnkom se bio dogovorio u 11h..dosao na lokaciju u 15h..ne javlja se na pozive, i na poruke..cuo se telefonom..a uvijek sam fair i korektan lik i vise od toga.
U mom slucaju nije ispala korektna.
 
Ma s Crnkom se bio dogovorio u 11h..dosao na lokaciju u 15h..ne javlja se na pozive, i na poruke..cuo se telefonom..a uvijek sam fair i korektan lik i vise od toga.
U mom slucaju nije ispala korektna.
Ček malo, pišeš da si se dogovorio u 11 sati da bude susret, ti otišao u 15 sati, čak cijela 4 sata si kasnio i sada je ona kriva i ona nevalja !?
Dobar si majstore, i ti i ovaj @tetejac321 !
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh