SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel ima koja slatkica na forumu da moze danas, prilista san cili plavi oglasnik sve bonasice, il ako neko od clanova ima neki kontakt neke provjerene iz st, bitno mi je da je nasa sa ovim strankinjama nikad na zelenu granu
 
A u Njemačkoj postoji grad koji se izgovara BON. Mislim da ti je to kolega htio reći. Pošalješ poruku, ponudi ti sve. Čak i anal. Pošalje nekoliko fotografija. Cijena? Cijena sitnica.🤔 Dobiješ termin i adresu. 😃 Kreneš. Stiže poruka. "Stani na INA-i i kupi bon." ??? "Radi moje i tvoje sigurnosti." Napiše. 🤯🤪🤣🤣🤣
Pazi!
Profil je lažan! Ako joj odbijes kupiti bon, zaprijeti da ce sve iznijeti u javnost! Bavi se iznudom! Spremna/spreman na odlazak u zatvor za 700 kuna.
Govorim iz svog iskustva
 
Ma ništa od tih fake oglasa, nedavno sam nabrojia šta je bilo domaće autentično od ponude u st , većina ih nestala sa scene, neke u penziji, jedino mi ža šta je nestala ona crnka jele,bračka, bila vrhunska.ako ima ko neku konkretnu domaću u st( ništa ove strane štrace) nek slobodno šibne poruku...
A,Vi gospodine pitajte nekog od ekipe iz 92ulice,svejedno ih je pun forum i pomno prate sva imena koja Vi objavljujete
 
Ako ima neka mlada cura iz makarske, splita, imotskoga da je sponzoriram sa 150-200 eura po susretu nek se javi u inbox..
 
MisMirjana,apsolutno ste u pravu,,,gospodin se razbacuje sa""rekla kazala""u privatnoj prepisci nije dao ni jedan argument,da bi dobio kontakt od bilo koje navedene osobe,toliko na znanje
Sve te navedene ženske sa oglasa koje sam navea su bile u điru ,dakle nijedna nije izmišljena i imao sam susret sa svima, predkorona razdoblje, iša sam podilit dojmove i saznat stanje kako je danas a vas dvoje se uvatili teorija zavjere, bit će da vam je to jednostavnije za skužit,trolate bezveze, izvrćete pilu naopako, to je isto ka da ja sad kažem da je mismirjana muško a darorad pandur šta ispitiva stanje po inboxu, malo bezveze jeli tako...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh