SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bio tko?
 
Neka preporuka za curu, trazim neku da izgleda normalno, dobro tilo, i da ima volje, i da je ura ura, pozeljno jaca guzica i jeben pogled da ima, to me osvaja, pa eto ako je neko naletio na to, moze vamo moze pp, il ako se pripoznate, javi se, sve se mozemo dogovorit
 
Bio tko?
Cura kao na slikama slike fotošopirane, nudi tuširanje, profesionalka znači ne ide odma na pušenje već malo maženje malo poljupci trudi se ali za 200 eur i ja hoću nešto zauzvrat, malo me zagolicalo što ima očale to mi djeluje kao Mia Khalifa pa sam želio to probati, uglavnom ne može me pratiti u akciji nakon pola sata ne može više ali to nije moj problem jebe i mene svako na poslu za 50 kuna po satu pa izdržim
 
Hello
I'm sorry i don't speak croatian.
I'm from Spain i have 33 years old and i'll be on split next week, i search fun with a girl :)
Can you help me ? I read previously post and i understood that there is some scam ( for sur i'll pay only by cash, hand to hand when i 'll arrive never before coming )

But some of you testing those girls:




If yes, did you know the prices of them ?

thank a lot for help !
Marc.


Google transcript:

zdravo
Žao mi je što ne govorim hrvatski.
Ja sam iz Španjolske, imam 33 godine i bit ću u Splitu sljedeći tjedan, tražim zabavu s djevojkom :)
Možeš li mi pomoći ? Pročitao sam prethodni post i shvatio sam da postoji neka prijevara (naravno, platit ću samo gotovinom, iz ruke u ruku kad stignem nikada prije dolaska)

Ali neki od vas koji testirate te djevojke:




Ako da, jeste li znali njihove cijene?

hvala puno na pomoći!
Marc.
 
Izgleda top, jel zna ko da li je stvarna?
 
Ma ništa od tih fake oglasa, nedavno sam nabrojia šta je bilo domaće autentično od ponude u st , većina ih nestala sa scene, neke u penziji, jedino mi ža šta je nestala ona crnka jele,bračka, bila vrhunska.ako ima ko neku konkretnu domaću u st( ništa ove strane štrace) nek slobodno šibne poruku...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh