SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Bude li neko nek napiše iskustvo
 
Za sutra se dogovarao sa ovom:



I ove dvi sam kontaktira:



Ako je netko bio kod koje od ove 3. Bija bi zahvalan da napise koju ric. Da ne naletin na musko opet 🤣🤣

Svakako napisen ja koju ric sutra nakon posjte😎
I? Kako je bilo?
 

A braćo moja, od vas nikad ništa. Svi pitaju "jel bio tko" "jel se zna šta" a nitko da odradi posao i žrtvuje se za ekipu. Uglavnom, Sredmanuška ulica, na prilično nediskretnoj lokaciji, u dosta zagušljivom stanu, Mala Kolumbijka, sitna, djeluje vrlo mlado, meni je mala slatka, nema više od 1,60, lijepe prirodne sise, krasno prirodno dupe, pička sitna sitna, uska, plitka, tako da ne preporučujem ekipi s većim alatima, moj nije neki monstrum, ali nije išlo do kraja. Cura je simpa ali ne govori engleski skoro uopće pa ako niste dobri sa španjolskim, samo osnovno i google translate. Tisuću vjeverica po ure, toliko sam negdje i ostao. Nije neka higijena, nije imala čistih ručnika, brisao sam se majicom rezervnom :/

Oral bez, sve ostalo sa, ofc. Odradili oral, cowgirl, reverse cowgirl, misionarku, i tako sam i završio. Malo popričali i ćao. Dogovor brz i lagan.
 
Evo danas sam bija kod Lere..
Stan u zgradi kod zapa..
Zenska stvarno izgleda top.. Ruskinja. Preslatka mala guza. Sise bomba. Slatka i u licu.. Ali nije bas zainteresirana. Tila oral sa. Nagovorim je bez. Nece bas da se ljubi.. poze kakve hoces.. svrsija brzo jer mi stvarno super izgleda.. odmorija malo pa nastavija.
Onda me nesto krenila pozurivat kao oces uspit svrsit blizi se vrime.. izignorira sam to..
Sve u svemu.. Cura mi izgleda top. Preslatka je.
Ali bi mogla malo bit aktivnija🤷
Ura vrimena 200 e.
Kaze da je jos 3 dana tu. Max 5. Eto
 
Pozdrav,zanima me kakva je sema sa bonovima,trazi da uzmen bon i da joj dan kad doden,je li to neka prevara ili nije posto ne trazi da slikan
 
Evo danas sam bija kod Lere..
Stan u zgradi kod zapa..
Zenska stvarno izgleda top.. Ruskinja. Preslatka mala guza. Sise bomba. Slatka i u licu.. Ali nije bas zainteresirana. Tila oral sa. Nagovorim je bez. Nece bas da se ljubi.. poze kakve hoces.. svrsija brzo jer mi stvarno super izgleda.. odmorija malo pa nastavija.
Onda me nesto krenila pozurivat kao oces uspit svrsit blizi se vrime.. izignorira sam to..
Sve u svemu.. Cura mi izgleda top. Preslatka je.
Ali bi mogla malo bit aktivnija🤷
Ura vrimena 200 e.
Kaze da je jos 3 dana tu. Max 5. Eto
cijena 300 na sajtu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh