SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel tko bio kod studentice?
A u Njemačkoj postoji grad koji se izgovara BON. Mislim da ti je to kolega htio reći. Pošalješ poruku, ponudi ti sve. Čak i anal. Pošalje nekoliko fotografija. Cijena? Cijena sitnica.🤔 Dobiješ termin i adresu. 😃 Kreneš. Stiže poruka. "Stani na INA-i i kupi bon." ??? "Radi moje i tvoje sigurnosti." Napiše. 🤯🤪🤣🤣🤣
 
Ja sam bio kad je bila u zg,, slike nemaju veze sa njom,, ruzna debela baba,, pobjegao na vratima,, jos mi slala poruke zasto sam se okrenuo
Evo ja maloprije otišao, zanimalo me zato što je azijatkinja, ugl cura uopće nije azijatkinja nego iz Europe, baba definitivno nije čak je i zgodna, možda rane 30-e
... Cura otvara vrata ja je gledam u korzetu i štiklama, super izgleda ali ja govorim You're not Asian

Ona zalupi vratima i nešto viče, hahahah skupija se i iša ća.


Ugl nije moj tip, jer volim male cure pa sam otišao u Camile, e to je top bilo, reka bi da mi prvi put nije bilo žao dati 200. Žena je ono šta sam tia u svemu
 
A u Njemačkoj postoji grad koji se izgovara BON. Mislim da ti je to kolega htio reći. Pošalješ poruku, ponudi ti sve. Čak i anal. Pošalje nekoliko fotografija. Cijena? Cijena sitnica.🤔 Dobiješ termin i adresu. 😃 Kreneš. Stiže poruka. "Stani na INA-i i kupi bon." ??? "Radi moje i tvoje sigurnosti." Napiše. 🤯🤪🤣🤣🤣
Često sam u Bonn-u i Cologne-u ima predobrih cura za 120e/1h, možeš birati šta hoćeš, doslovno nijedan put nije bia zajeb
 
Koji slatkiš! Fotografije prave. Opis, Service, sve kako piše. Rane 20-te, tamna put,obla guza, guuusta kosa. Tigrica. Jedina neistina je Rates. 200 stranih😀. Dobar apartman. Djeli ga s Agata.Engleski odličan. Nude trio. Doček u donjem rublju s videa.Osmijeh ko da se znamo 100 godina.Čist ručnik. Tuširanje. Ljubi se. BJ bez. ⭐⭐⭐⭐⭐ Guta ga, mljacka, igra se s jajima,gleda u oči. Akcija. Aktivna, mijenja poze, nabija se, krevet škripi. Ima trik u dogiju. Podigne dupe i rukama raširi guzove. Kakav pogled! Poslje pričica (studira u Riu!,nosi knjige sa sobom!!!), masaža. Ne gleda na sat. Bi li ponovio? Ma, oženio bi je!!!
 
Koji slatkiš! Fotografije prave. Opis, Service, sve kako piše. Rane 20-te, tamna put,obla guza, guuusta kosa. Tigrica. Jedina neistina je Rates. 200 stranih😀. Dobar apartman. Djeli ga s Agata.Engleski odličan. Nude trio. Doček u donjem rublju s videa.Osmijeh ko da se znamo 100 godina.Čist ručnik. Tuširanje. Ljubi se. BJ bez. ⭐⭐⭐⭐⭐ Guta ga, mljacka, igra se s jajima,gleda u oči. Akcija. Aktivna, mijenja poze, nabija se, krevet škripi. Ima trik u dogiju. Podigne dupe i rukama raširi guzove. Kakav pogled! Poslje pričica (studira u Riu!,nosi knjige sa sobom!!!), masaža. Ne gleda na sat. Bi li ponovio? Ma, oženio bi je!!!
Prijatelju kako si dobio termin? Ovo mi je prvi put da cu probat, poslao joj poruku "Hi, are you available tomorrow?" i seen-ala me..
 
Koji slatkiš! Fotografije prave. Opis, Service, sve kako piše. Rane 20-te, tamna put,obla guza, guuusta kosa. Tigrica. Jedina neistina je Rates. 200 stranih😀. Dobar apartman. Djeli ga s Agata.Engleski odličan. Nude trio. Doček u donjem rublju s videa.Osmijeh ko da se znamo 100 godina.Čist ručnik. Tuširanje. Ljubi se. BJ bez. ⭐⭐⭐⭐⭐ Guta ga, mljacka, igra se s jajima,gleda u oči. Akcija. Aktivna, mijenja poze, nabija se, krevet škripi. Ima trik u dogiju. Podigne dupe i rukama raširi guzove. Kakav pogled! Poslje pričica (studira u Riu!,nosi knjige sa sobom!!!), masaža. Ne gleda na sat. Bi li ponovio? Ma, oženio bi je!!!
Potvrđujem sve, bila je lani, bio dvaput, jednom samo s njom, jednom s njom i crvenokosom koja je isto tamo bila, jedan od najboljih iskustava koje mozete u Splitu dozivit
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh