ZAGREB - Iskustva & recenzije

Maja Špansko

Lokacija:
Nikad nije na istom mjestu,ovisi kako uspije dobiti stan
Uvijek čist i uredan stan

Šteta:400/800

Hmm,ne znam odkud da krenem…😃
Znaci…Ovako…Meni je osobno sa Majom sex predobar…
Bio sam kod Maje vise puta,po par sati…
Uvijek dočeka sa kavom,popijemo kavicu i onda kreće tornado…
Kaj se tiče orala,Maja ga proguta cijeloga(nije bas mali 16-17)…Curi suze idu na oci,ali ne odustaje😃
Dočeka u samostojećim čarapama i crnom topu…
Jedan od boljih orala koje sam dobio…
Kaj se tiče sexa,e tu sad dolazimo do meni najbitnijeg dijela kad se radi o Maji…
Znaci…ta zena moze svršiti svakih 5 min.
Naravno,ako znate kaj radite…
Ona se voli dirati prilikom odnosa po maci…Odgovara joj tako…Ugodno s korisnim…
Ta zena se voli seviti,svaki put sam imao po dva sata brutalnog sexa sa njom…
Stvar je u tome,kaj mene jos vise pali kad ženska svrsi…
A ona to radi svakih 5 min…
Sise(2)…Ali je zato guza po meni vrhunska,ona slasna guza…
Neki su pisali ovdje da ih rijesi nabrzinu sa DT…
Ljudi,probajte uzeti vise od 30 min.
Iznenadit ćete se…

Oral: 9/10
Izgled: 8/10
Izvedba 10/10
Odnos prama mušteriji 10/10
Mogu li dobiti kontakt u pp?
Hvala
 

Upravo bio kod ove, Remiza, 500 pola sata, iskreno nebi ponovio i zao mi para, niti je vitka niti je slatkica, stari stan, nije trazila da se operem, svrsavanje samo jednom…pusenje bez, nikakvo…sex nikakav, zavrsio za 15min i otiso
 

Upravo bio kod ove, Remiza, 500 pola sata, iskreno nebi ponovio i zao mi para, niti je vitka niti je slatkica, stari stan, nije trazila da se operem, svrsavanje samo jednom…pusenje bez, nikakvo…sex nikakav, zavrsio za 15min i otiso
I onda se gospodične nađu uvrijeđene, trebao si joj dat bar jos 200 extra za laganje o izgledu i losoj usluzi, a kao profesionalka, bar da je kurac naucila pusit kad ih je vec toliko popusila
 

Upravo bio kod ove, Remiza, 500 pola sata, iskreno nebi ponovio i zao mi para, niti je vitka niti je slatkica, stari stan, nije trazila da se operem, svrsavanje samo jednom…pusenje bez, nikakvo…sex nikakav, zavrsio za 15min i otiso
Da je tako ko sto govoris ne bi ostao i obavio sve cak za 15 min.
Sta se nisi mogao zahvalit i okrenut na vratima ?!
 

Upravo bio kod ove, Remiza, 500 pola sata, iskreno nebi ponovio i zao mi para, niti je vitka niti je slatkica, stari stan, nije trazila da se operem, svrsavanje samo jednom…pusenje bez, nikakvo…sex nikakav, zavrsio za 15min i otiso
Ljudi... Citajte sta je vec poznato o tim zenskama, ova se vec s time bavi najmanje 10g.
 



Pala nam Brineta....
Mislim nije neka steta što je nema u poslu više jer izgledom nije na ništa ali žao mi da love ljubavne djelatnice
Dobro da je nema, bila je šljam, a i predatavljala se 10g. mlađom.
 
I onda se gospodične nađu uvrijeđene, trebao si joj dat bar jos 200 extra za laganje o izgledu i losoj usluzi, a kao profesionalka, bar da je kurac naucila pusit kad ih je vec toliko popusila
Nije problem u samoj cijeni vec usluzi,izgledu i higijeni.Zato i ne vrede vise od 200-300 kn a za mnoge je i to previse.Pa 80% je za okrenut celom nazad kad ih vidis.Nekad prije 7-15 g bar je bilo par jako dobrih svih uzrasta ovo sad je dno dna a sve jos digle cijene a sve losije.Uglavnom narkomanke i stari odroni tu i tam nesto solidno al rijetko.Kako nam u svemu zemlja nazadna tako i u tome.Prepiruka tko ima love odite van trazit zenske ak nista onda uz neku putnu obavezu il izlet...
 
Koliko vi možete srati po nekom to je nemoguce i toliko jadno ja sam bio kod cure i tip top je i ona i higijena i atmosfera je super i sve je kako treba
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh