Crna pantera /Nives

Pantera je biće visoke sex energije, i kakve zaraze, mi smo ko đukci-oguglali smo na ta sranja, a i već bi se, kroz godine, neko i javil da je pobro nekej, uvijek pita jel ti kondom na njemu kad svršiš a pisali su po forumu da daje bez kondoma i sranja al to su već druge igre...
 
Dajte molim vas, zena je legendarna, i ja mislim da je ako ne najbolja sigurno medju prve tri ali, neznam gdje zivite, ona lize supak pa pusi kurac pa ju jebes pa joj svrsis u usta, pa joj stavis u dupe..i ona kao nije rizicna haha
 
Dajte molim vas, zena je legendarna, i ja mislim da je ako ne najbolja sigurno medju prve tri ali, neznam gdje zivite, ona lize supak pa pusi kurac pa ju jebes pa joj svrsis u usta, pa joj stavis u dupe..i ona kao nije rizicna haha
Pa se ljubi s drugima… sta se tice akcije je top topova, ali s obzirom kakav red ima jedva se i vlaznim maramicama stigne obrisat.
 
Ma kad se sjetim onih štikli što ih valjda ne skida cijeli dan pa jede čokoladu prije valjda da vrati energiju i zakamuflira okus kurca od prošle mušterije ja sam na silu morao svršit baš je bilo mučenje od gadnih pomisli.
 
Ma kad se sjetim onih štikli što ih valjda ne skida cijeli dan pa jede čokoladu prije valjda da vrati energiju i zakamuflira okus kurca od prošle mušterije ja sam na silu morao svršit baš je bilo mučenje od gadnih pomisli.
Lik, pa šta je ona jedina takva? Ako ti se ne sviđa,nemoj ići. Ako ti odgovara idi i bok! Ali što se tiče akcije,najbolja je
 
Kakva zaraza? Vi niste normalni

Lik, kakva zaraza... uozbilji se. Treba biti realan da je najbolja u gradu!

Prošao sam ih sve u gradu,njoji sam rekao samo dvije. Jer sam htio vidjeti što ću dobiti od nje! A dobio sam sam da sam svršio u roku 20 minuta!

Nema bolje,nema konkretnije! I žao mi je jer nisam uzeo dulje od pola sata jer s tom ženom čovjek može biti cijeli dan!
Znači jebao bi ju nakon svakih 20 minuta pauze!
Mislim da kod nje je 30 min max i da nema dulhe
 
Ja bi je jako rado prašil, ali..jbga...ima princip za godine.....kad god nazovem...odmah pita.. "gospodine, koliko vam je godina "...a ne pita koliki je, kak vam stoji.....moj Veseljko, moj Roko....tak da nisam bil kod nje.....a baš volim mršave....zato idem kod Silvije srpkinje.....lepo se razumijemo....radi sve kaj se dogovorite.....a liže šupak najbolje....
Jel ima Silvija oglas?
 
I lima jel te rijesila stara koka
Apsolutno!!! Meni je CP legendarna usluga iskreno!
Zena je ljubazna trudi se i zbilja se voli jebati!
Zena mi zbilja ocisti glavu i moje pizdarije u njoj :)
Kad odem od nje zbilja je smajl na meni. Nives i njezina ljubaznost uz sve ostalo je win situacija za taj coin :cool:
 
Apsolutno!!! Meni je CP legendarna usluga iskreno!
Zena je ljubazna trudi se i zbilja se voli jebati!
Zena mi zbilja ocisti glavu i moje pizdarije u njoj :)
Kad odem od nje zbilja je smajl na meni. Nives i njezina ljubaznost uz sve ostalo je win situacija za taj coin :cool:
Ženska je top. Igrom slučaja ju vidim često nevezano za ovo.
 
Marina Ds je i dalje sam vrh ponude PO-a. Ne bi baš o njoj govorio u prošlom vremenu. ( bila je super ) Meni je ona predobra, pa nisam možda dovoljno objektivan, puno sam ju tu na forumu nahvalio. Ne radi neke stvari koje Pantera radi, ali mazi se, ljubi se, jako dobar oral, zna se dobro poseksati, možeš svršiti u usta, a s godinama su njih dvije tu negdje.
Imas neki link za Marinu ili kontakt?
 
Vidio sam je oko 8h u dubravi ide na tramvaj na šljaku vjv kako mi se kurac ukrutio onako neke latex hlace ima vitka zgodna jeste malo ostarila jbg godine idu al prava jebacica svaka joj cast,morat cu uskoro se podruzit opet s njom rijetka koja je opravdala posao s plavg oglasnika
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh