Crna pantera /Nives

Marina Ds je i dalje sam vrh ponude PO-a. Ne bi baš o njoj govorio u prošlom vremenu. ( bila je super ) Meni je ona predobra, pa nisam možda dovoljno objektivan, puno sam ju tu na forumu nahvalio. Ne radi neke stvari koje Pantera radi, ali mazi se, ljubi se, jako dobar oral, zna se dobro poseksati, možeš svršiti u usta, a s godinama su njih dvije tu negdje.
Ja sam bio kod nje stalni prije korone, bio sam vjerojatno 7 puta. I super mi je bilo, ali vec tada nije bila utegnuta i bila je onako, siroka dolje. Sad skoro 3 godine poslije, ona je vrlo vjerojatno u jos gorem fizickom stanju, i povisila je cijenu pola sata sa 500kn na 600kn. Jbg, rade cu ici kod Nives koja je 100kn jeftinija, moze se jebat bolje, bolje izgleda, i uza je. Marini dajem prednost naspram Nives u ljubaznosti, ljubljenju, i mozda oralu jer se da lizat, a usisava ga mrvicu bolje od nje, iako ne moze deepthroat.
 
Ja sam bio kod nje stalni prije korone, bio sam vjerojatno 7 puta. I super mi je bilo, ali vec tada nije bila utegnuta i bila je onako, siroka dolje. Sad skoro 3 godine poslije, ona je vrlo vjerojatno u jos gorem fizickom stanju, i povisila je cijenu pola sata sa 500kn na 600kn. Jbg, rade cu ici kod Nives koja je 100kn jeftinija, moze se jebat bolje, bolje izgleda, i uza je. Marini dajem prednost naspram Nives u ljubaznosti, ljubljenju, i mozda oralu jer se da lizat, a usisava ga mrvicu bolje od nje, iako ne moze deepthroat.
Pošteno. Svatko ima svoje preference. Kod Marine mi se jako sviđa što stalnima i onima koji joj se sviđaju dade svoj drugi broj na koji je uvijek dostupna. Pantera ima taj jedan jedini broj iz oglasa na koji ju možeš ili pak ne možeš dobiti.
 
Ja sam bio kod nje stalni prije korone, bio sam vjerojatno 7 puta. I super mi je bilo, ali vec tada nije bila utegnuta i bila je onako, siroka dolje. Sad skoro 3 godine poslije, ona je vrlo vjerojatno u jos gorem fizickom stanju, i povisila je cijenu pola sata sa 500kn na 600kn. Jbg, rade cu ici kod Nives koja je 100kn jeftinija, moze se jebat bolje, bolje izgleda, i uza je. Marini dajem prednost naspram Nives u ljubaznosti, ljubljenju, i mozda oralu jer se da lizat, a usisava ga mrvicu bolje od nje, iako ne moze deepthroat.
Koliko znam možeš i Nives lizat i ljubi se
 
pantera je za svoje godine i prijeđene kilometre bomba, ali tragovi jednog i drugog su vidljivi. Malo su živci popustili
 
Ja shvaćam da je iznad prosjeka PO-a po pristupu čak mogu priznat i izgledom, ali neki je ovdje dižu u nebesa dok sam ja samo jednom bio i dosta je oronula, atrofirano tijelo, dobro rekla je da nije u formi jer inače trenira svejedno nije neki doživljaj.
 
Evo, nije da prigovaram, ali daj mi 3 zenske koje su bolje od Nives, a da trenutno rade. Ja jos takvu nisam nasao. Usporedivali su je sa Aleksandrom, a bio kod obadvije, i na kraju Nives koja je 10g starija, bolje se jebe, deblja je 10kg, ljubi se, i mozes joj u usta svrsit. Viktorija/Viky vise nije aktivna, ona je bila po meni najzgodnija zenska s kojom sam bio u zivotu, bio sam kod nje jos u Dublinu. Marina Dom Sportova je bila super zenska, no i ona je ostarila, sad mozda ima kakvih 48g. Uglavnom da ne zanovijetam puno, znaci da ima godina oko 30, mrsava, utegnuta, dobro se seksa, ljubi, dobar oral. Daj mi tri takve da su trenutno aktivne.
Iskreno ne znam.PO sam izbacio odavno,u zadnje 3 godine jedina cura kod koje sam išao bila je Viki,a kao šta kažeš nje nema.Kod nje mi je bilo dobro,osim šta je bila premršava.Ali pušenje jedno od boljih i još kad je cice napravila bila mi je još bolja.Od pantere puno bolja.I još ću jednom reci da mi nije jasno da se Panteri sada plaća 400,500 kn a prije 6,7 godina bila je 200,250 i radila je sve i nije birala s kime.Ali to sve govori kakva je ponuda na PO.Prije se stvarno na PO moglo naći dobrih cura.Nikada neću zaboraviti kada sam jednom na onim oglasima na kraju našao curu tada 23 godine,izgled avion,bila na Knežiji,očekivao neku babu kada otvara vrata cura da ti oci ispadnu.350 kn pola sata,500 sat.Usluga kao da si s curom.Ali caka je bila da je mala doslovno radila 2 tjedna jer je skupljala za godinu faksa.Bio kod nje 8 puta u 2 tjedna.Top iskustvo,dala mi i privatni broj i nakon šta je zaradila koliko je trebala prestala raditi.Čak bio i s njom na cugi jedanput i otišla na more.Tamo našla dečka i samo se javila da se vise ne možemo vidjeti ili čuti.Uglavnom htio sam reci da na takvu sada vise ne možeš naletjeti sigurno na PO.Pogledam nekada oglase i vidim da je većina oglasa i dalje isto a ovo novo sve neke masaže i takva sranja.
 
Iskreno ne znam.PO sam izbacio odavno,u zadnje 3 godine jedina cura kod koje sam išao bila je Viki,a kao šta kažeš nje nema.Kod nje mi je bilo dobro,osim šta je bila premršava.Ali pušenje jedno od boljih i još kad je cice napravila bila mi je još bolja.Od pantere puno bolja.I još ću jednom reci da mi nije jasno da se Panteri sada plaća 400,500 kn a prije 6,7 godina bila je 200,250 i radila je sve i nije birala s kime.Ali to sve govori kakva je ponuda na PO.Prije se stvarno na PO moglo naći dobrih cura.Nikada neću zaboraviti kada sam jednom na onim oglasima na kraju našao curu tada 23 godine,izgled avion,bila na Knežiji,očekivao neku babu kada otvara vrata cura da ti oci ispadnu.350 kn pola sata,500 sat.Usluga kao da si s curom.Ali caka je bila da je mala doslovno radila 2 tjedna jer je skupljala za godinu faksa.Bio kod nje 8 puta u 2 tjedna.Top iskustvo,dala mi i privatni broj i nakon šta je zaradila koliko je trebala prestala raditi.Čak bio i s njom na cugi jedanput i otišla na more.Tamo našla dečka i samo se javila da se vise ne možemo vidjeti ili čuti.Uglavnom htio sam reci da na takvu sada vise ne možeš naletjeti sigurno na PO.Pogledam nekada oglase i vidim da je većina oglasa i dalje isto a ovo novo sve neke masaže i takva sranja.
Ne kužim, ako nisi bio kod nje kako znaš kakva je? Ne znam koliko je sad ali prije godinu dana je bilo 300 kn.
 
Ne kužim, ako nisi bio kod nje kako znaš kakva je? Ne znam koliko je sad ali prije godinu dana je bilo 300 kn.
Jbt, jesi detektiv pravi :) Morao sam i ja sad ic gledat kaj je sve pisao, mislim da je on panteru samo vidio dok je bila s nekom drugom u stanu kod koje je on bio, pa komentira izgled. A uslugu je cuo s foruma. Ja sam bio isto tako prije nekih godinu dana, mozda i dvije, dok je jos bila u utrinama, 250 kn masaza i oral, nudila i sex za 350. Par minuta prije nego sam dosao na dogovoreni termin salje sms da joj uzmem cokoladu na placu, kasnije mi rekla da obožava slatko, zato sam dougu komentirao da ponese coksu kad ide kod nje. Uzeo masazu s oralcem, masaza rucna jao, sve mi dlake s listova pocupala. Gusi se u kurcu, al doslovno, cijelog u usta trpa i onda dise jako na nos ko usisavac, lize jaja, supak, svrsavanje u usta. Opustena zenska skroz, sama rekla iduci put se jebemo, nisam vise isao, al je ok za otici. Izgled sa slika. Ak sad trazi 500 za jebacinu to smo sami krivi, ja nijednoj ne dam vise od 400.
 
Iskreno ne znam.PO sam izbacio odavno,u zadnje 3 godine jedina cura kod koje sam išao bila je Viki,a kao šta kažeš nje nema.Kod nje mi je bilo dobro,osim šta je bila premršava.Ali pušenje jedno od boljih i još kad je cice napravila bila mi je još bolja.Od pantere puno bolja.I još ću jednom reci da mi nije jasno da se Panteri sada plaća 400,500 kn a prije 6,7 godina bila je 200,250 i radila je sve i nije birala s kime.Ali to sve govori kakva je ponuda na PO.Prije se stvarno na PO moglo naći dobrih cura.Nikada neću zaboraviti kada sam jednom na onim oglasima na kraju našao curu tada 23 godine,izgled avion,bila na Knežiji,očekivao neku babu kada otvara vrata cura da ti oci ispadnu.350 kn pola sata,500 sat.Usluga kao da si s curom.Ali caka je bila da je mala doslovno radila 2 tjedna jer je skupljala za godinu faksa.Bio kod nje 8 puta u 2 tjedna.Top iskustvo,dala mi i privatni broj i nakon šta je zaradila koliko je trebala prestala raditi.Čak bio i s njom na cugi jedanput i otišla na more.Tamo našla dečka i samo se javila da se vise ne možemo vidjeti ili čuti.Uglavnom htio sam reci da na takvu sada vise ne možeš naletjeti sigurno na PO.Pogledam nekada oglase i vidim da je većina oglasa i dalje isto a ovo novo sve neke masaže i takva sranja.
Pantera je jedna od najdugovjecnijih na sceni ..
I definitivno prije je bila bolja ..kada je i kompletna scena bila konkurentnija ..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh