Crna pantera /Nives

Kad već čekaš onog lika koji ti je jasno napisao da ne hoda već dugo po PO ali vidim da ne čitaš s razumijevanjem onda ti ove 3 bolje.
Tina-koja je sad na Trešnjevci a prije bila u Sigetu,bio 2 puta i solidna usluga,mlada,urednija i zgodnija od Pantere
Laura-Mlada mana,prije bila na Miramarskoj pa Selskoj,sada ne znam gdje je,tijelo dobro,faca bezveze makar nije ružna,usluga ok ako joj se i svidis dobis neke ekstra usluge,isto mlada i zgodnija od Pantere
Andelina-dobro poznati Milf koja je po meni i najbolja od ove 3,ogromne sise prirodne,stan apoteka,usluga solidna,space shuttle za Panteru.
I sve 3 jeftinije od Pantere.
Zadovoljan??
Moze broj andjeline
 
Crna pantera - Nives, 0923872296. Kada sam prvi put bio ( ne znam kako je sada ) naplatila mi je 400 kn, a svaki slijedeći dolazak bio je 300 kn...
Kod Crne pantere bio sam ukupno 8 puta. Iznimno jebozovna žena, stvarnih godina koje pišu u oglasu, a kojoj kurac doslovno strši iz očiju. Slike iz oglasa su naravno stvarne. Dva puta me u predigri masirala, a ostale dolaske smo se mazili i žvalili. Više puta mi je dozvolila da ja nju ližem. Oral je bio bez kondoma. Što se tiče seksa, uvijek smo prakticirali misionarsku i doggy, a ja bi uvijek svršio u kondom u nekoj od tih poza. Iako više ne idem kod nje, ostala su mi lijepa sjećanja na vremena kada sam ju posjećivao.
 
Nisam ti ja nesto prijetijerano u tome neznam sta ti te skracenice znace pa ako bi bio dusa mores objasniti :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh