Crna pantera /Nives

Kakvom statusu ona uzima lovu ne bira decka za vikend sevu pa ak si los vise te ne zove.Btw pricam o cinjenicama za koje saznao.
To stoji,ali moja iskustva vlastita su nepobitna…nikad ali nikad niti jedan trag nisam pronasao neprimjerenosti nehigijene ili bilo cega drugoga a bio sigurno 30 x..tako da …meni usluga jako dobra bez obzira ko kj pricao…o njoj
 
Joj daj jazavac ne seri (izbjegavam ista komentirat ovdje, ali fakat si jazavac)....pojebo sam pola EGE-a, sto u HR sto vani + plavi ogl...zena je stroj za svoje godine i konkurenciju u HR
Potpisujem,i uopce je glupo komentirati ko si kj moze ili ne priustiti…nije isto prvoga kad sjedne placa(a takvih je tu vecina) ili kad ti se digne…
 
Ajde nam preporuku daj u tom rangu…za bolju…moze i malo skuplju da tak zgleda i da tak radi ko ona..
Nema takve, netko je bio pametan meni pa preporucio tri, i od njih tri nijedna nevalja.

Ne mislim placati glupe Brazilke 250€ za 1h, koje ne znaju dvije recenice na engleskom sklopiti. Tako da na plavom oglasniku, barem ja nisam jos otkrio niti jednu dobru kao Nives. Jedino bih mozda stavio Alex da joj je blizu, i ona mi je nekakva zamjena za nju, ali se Alex ne ljubi, i ajmo reci da je hladna, ne mozes s njom popricati bas puno.

A za Nives nema se sta puno vise komentirati, neki dan sam bio ponovno kod nje, valjda sedmi put, i bilo nam je super. Mozda i najbolji susret od svih sedam.
 
Ono sta Nives cini posebnijom od svih ostalih je to da ju nikad neces vidjet ljutu il nadrkanu. Barem je kod mene bio takav slucaj. Uvijek nasmijana, uvijek spremna na zajebanciju. Osim sta se dobro hebe je i dobar covjek i stvarno nisam nikad imo nikakve nelagode kod nje. Jedino sta mi je dobra konkurencija za Nives su cure u Villachu, sve ostalo su price za malu djecu.
 
Ono sta Nives cini posebnijom od svih ostalih je to da ju nikad neces vidjet ljutu il nadrkanu. Barem je kod mene bio takav slucaj. Uvijek nasmijana, uvijek spremna na zajebanciju. Osim sta se dobro hebe je i dobar covjek i stvarno nisam nikad imo nikakve nelagode kod nje. Jedino sta mi je dobra konkurencija za Nives su cure u Villachu, sve ostalo su price za malu djecu.
Tako je
 
Ono sta Nives cini posebnijom od svih ostalih je to da ju nikad neces vidjet ljutu il nadrkanu. Barem je kod mene bio takav slucaj. Uvijek nasmijana, uvijek spremna na zajebanciju. Osim sta se dobro hebe je i dobar covjek i stvarno nisam nikad imo nikakve nelagode kod nje. Jedino sta mi je dobra konkurencija za Nives su cure u Villachu, sve ostalo su price za malu djecu.
Nives ili Iva(elokventna)? To me zanima
 
Ono sta Nives cini posebnijom od svih ostalih je to da ju nikad neces vidjet ljutu il nadrkanu. Barem je kod mene bio takav slucaj. Uvijek nasmijana, uvijek spremna na zajebanciju. Osim sta se dobro hebe je i dobar covjek i stvarno nisam nikad imo nikakve nelagode kod nje. Jedino sta mi je dobra konkurencija za Nives su cure u Villachu, sve ostalo su price za malu djecu.
To je prije možda i bilo tako, ali u zadnje vrijeme se i ona probahatila jer očito može s obzirom na navalu. Kad ju pitaš jel slobodna sutra u 4, odgovor ne može biti "ako budem delala". Oni stalni možda imaju bolji tretman, ali i dalje je minus što nema duže od pola sata + javljanje na telefon usred akcije i pretrpan raspored radi čega lako ostaneš izigran. Već su se neki žalili ovdje da je otkazivala itd.
 
To je prije možda i bilo tako, ali u zadnje vrijeme se i ona probahatila jer očito može s obzirom na navalu. Kad ju pitaš jel slobodna sutra u 4, odgovor ne može biti "ako budem delala". Oni stalni možda imaju bolji tretman, ali i dalje je minus što nema duže od pola sata + javljanje na telefon usred akcije i pretrpan raspored radi čega lako ostaneš izigran. Već su se neki žalili ovdje da je otkazivala itd.
Potpuno tacno, jedina sa kojom nisam uspio dogovoriti vidjanje na cijelu noc i to za lijepu lovu.
Jedino kod nje nema duze od 0.5h
Ostalo sve 10 moze lizanje guze moze anal moze zavrsnica gdje god...
 
Pozdrav,bio sam kod Nives 3 puta.zanima da li ju se moze isprskat po faci ili samo u usta..ja sam do sad uvijek u usta,al reko da pitam
 
To je prije možda i bilo tako, ali u zadnje vrijeme se i ona probahatila jer očito može s obzirom na navalu. Kad ju pitaš jel slobodna sutra u 4, odgovor ne može biti "ako budem delala". Oni stalni možda imaju bolji tretman, ali i dalje je minus što nema duže od pola sata + javljanje na telefon usred akcije i pretrpan raspored radi čega lako ostaneš izigran. Već su se neki žalili ovdje da je otkazivala itd.
Slazem se…meni se barem javi da je u guzvi…pa ne forsiram..tada i posteno
 
Maloprije ju vidio u kauflandu vjv nakon odradenog dana,mogu rec da izglefa poprilicno frisko uredeno i lijepo,al mi je najsmjesnije kako brzo hoda uvijek zuri puca ju hiperaktiva zato se i jebe tako divlje hahaha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh