Za cure samo - ajmo malo o momcima

Napokon normalna tema....sve veliki jebaci...nama zenama gledaju i traze dlaku u jajetu ...debela,ruzna,smrdi,picka ko slapa o ostali pridjevi a sta oni misle da su bogom dani...manekeni,savrseni....uzas,jad i bijeda....a najbolje od svega samo laju i seru i vj ni ne jebu nego doma drkaju
Ćao, može kontakt
 
Pozdrav damama i parovima,

imam 31 godinu te nudim masaze damama od 18 do 45 godina ili parovima gdje nemam nikakvih odnosa sa muškarcem, moze nešto i vise uz naknadan dogovor.

Odgovorite
Prijavite •••
jel se ova tread zove "samo za cure" ili "samo za papke koji bi besplatno došli do picke"? imaš oglasnik pa tamo objavi oglas umjesto da spamaš
 
moje iskustvo: tamo gde sam ja prostitucija je andergraund i strogo kaznjiva ! da prekočim kako se stupa u kontakt. kažeš šta tražiš oni daju cenu. žena dolazi sa pratnjom, naravno nije u sobu sa vama. platiš, dogovoriš šta hočeš i dali može. imate odnos i ona odlazi. svako uznemiravanje ili slično tome košta če te glave. dve osobe sa kojim sarađujem sad dolaze same jer sam siguran, to one odlučuju. na zapadu je sve lakše jer je legalno. odeš u bordel biraš platiš i čao. ne sme da ima nikakvog vređanja ili maltretiranje ženske osobe.
i u tom poslu postoji kodeks ponašanja.
ja ovde čitam i ne mogu da verujem koje budale postoje pa vas bi prebili na mrtvo da se ovak ponašate u bordelu ili sa ženom u hotelskoj sobi !!!
 
Ovo nije moj posao i ja mogu da odjebem kad pozelim....zato nakon prvih par poruka mogu vidit tko je kakav....ja ne ovisim o ovim novcima...kod mene nije dodes pojebes i odes nego je opusteno..kava..razg i druzenje ...ja nemam svaki dan i kad imam mozda jedan eventualno dva a nekad danima nista...
 
Ovo nije moj posao i ja mogu da odjebem kad pozelim....zato nakon prvih par poruka mogu vidit tko je kakav....ja ne ovisim o ovim novcima...kod mene nije dodes pojebes i odes nego je opusteno..kava..razg i druzenje ...ja nemam svaki dan i kad imam mozda jedan eventualno dva a nekad danima nista...
Postovanje,izvinjavam se ako smetam,ja trazim normalnu zensku osobu za kavu,razgovor,druženje,nisam za samo sex i bok.Ako nemate nista protiv volio bi vas upoznati ili ako moze da mi preporucite neku normalnu osobu jer tesko mogu naci po ovim oglasima nešto normalno,unaprijed hvala.
 
Ovo nije moj posao i ja mogu da odjebem kad pozelim....zato nakon prvih par poruka mogu vidit tko je kakav....ja ne ovisim o ovim novcima...kod mene nije dodes pojebes i odes nego je opusteno..kava..razg i druzenje ...ja nemam svaki dan i kad imam mozda jedan eventualno dva a nekad danima nista...
Da su sve takve opustene, pravih slika i nude usluge za koje se dogovoris, forum ne bi ni postojao.
 
Ovo nije moj posao i ja mogu da odjebem kad pozelim....zato nakon prvih par poruka mogu vidit tko je kakav....ja ne ovisim o ovim novcima...kod mene nije dodes pojebes i odes nego je opusteno..kava..razg i druzenje ...ja nemam svaki dan i kad imam mozda jedan eventualno dva a nekad danima nista...
I ja bi volio doci 😇
 
Postovanje,izvinjavam se ako smetam,ja trazim normalnu zensku osobu za kavu,razgovor,druženje,nisam za samo sex i bok.Ako nemate nista protiv volio bi vas upoznati ili ako moze da mi preporucite neku normalnu osobu jer tesko mogu naci po ovim oglasima nešto normalno,unaprijed hvala.
Tu tražiš normalnu žensku?? Nit su one normalne a još manje mi koji ih financiramo 😂
 
Ovo nije moj posao i ja mogu da odjebem kad pozelim....zato nakon prvih par poruka mogu vidit tko je kakav....ja ne ovisim o ovim novcima...kod mene nije dodes pojebes i odes nego je opusteno..kava..razg i druzenje ...ja nemam svaki dan i kad imam mozda jedan eventualno dva a nekad danima nista...
Mogla si jednostavnije napisat da to radiš zato sto volis kurac
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh