Za cure samo - ajmo malo o momcima

Isključivo gledam ko ne objavljuje imena brojeve itd da se tome nikad ne javim
Pa kupi drugi broj samo za to, ak broj procuri baci u smece i uzmes novi, pa za 20 kuna na kiosku uzmes broj, a ime neces rec, fejs isto tako nemres imat ak si u ovome poslu, mozes ali bez slika, budi spremna na moguce curenje informacija to je tak u svim nelegalnim poslovima, pa kaj ja musko moram vas zenske ucit osnovama posla🤣🤣🤣
 
Napokon normalna tema....sve veliki jebaci...nama zenama gledaju i traze dlaku u jajetu ...debela,ruzna,smrdi,picka ko slapa o ostali pridjevi a sta oni misle da su bogom dani...manekeni,savrseni....uzas,jad i bijeda....a najbolje od svega samo laju i seru i vj ni ne jebu nego doma drkaju
A lipi moj galebe reci ce ti Sime jednostavno ,ostavi se tog stava ,lipo nek te puca ljubaznost kultura finoca a ostalo ce doc! Stvar je kako te puca percepcija , sve je posa, mi smo klijenti ,nebitno je dal ko sta voza doma ili ne voza nista, covik je dosa kupuje uslugu i to je sve! Ja kad me puca i dodjem u restoran i zviznem 2000 kuna ,volia bi da mi usluga bude ljudska ,ljubazna i da mi voznja bude lipa! Treba cinit klijente i naravno obostrano, al ovaj posa ne valja vise ,otislo sve u pm! Nije ni cudo da se voza strano unutra jer domace otislo u pizdarije.
Vozit se nazivat cio dan da bi nasa pizdariju i izasa vanka bez ikakvog lipog iskustva je gubljenje vremena.
Jebes solde ima soldi fucka se meni za solde ,al cak i budala ka ja nece vise placat bahatost arogantnost ili losu uslugu. Nekad su cure radile lipo, uljudno trudile se ,sad brzi zavrsetak i vozi Sime ca!
Niko nije bogom dan ni jedna strana ,al gost je uvijek u pravu jbg posa je to!
Nikad ne blati ljude na sceni, zbog klijenata je scena ziva, to je realnost, klijenti ju drze zivom!
Svakom slucaju svako dobro lipa moja nek je zdravlja i srice i postovanja! Bez toga nema dobre voznje! LP Sime
 
40 god imam, dobro izgledam kompletno, tražim zdravu, zgodnu u licu, mlađu koja dozvoljava lizanje kompletno, bilo bi dobro da daje i piss za vrijeme sexa.. Zagreb
 
A lipi moj galebe reci ce ti Sime jednostavno ,ostavi se tog stava ,lipo nek te puca ljubaznost kultura finoca a ostalo ce doc! Stvar je kako te puca percepcija , sve je posa, mi smo klijenti ,nebitno je dal ko sta voza doma ili ne voza nista, covik je dosa kupuje uslugu i to je sve! Ja kad me puca i dodjem u restoran i zviznem 2000 kuna ,volia bi da mi usluga bude ljudska ,ljubazna i da mi voznja bude lipa! Treba cinit klijente i naravno obostrano, al ovaj posa ne valja vise ,otislo sve u pm! Nije ni cudo da se voza strano unutra jer domace otislo u pizdarije.
Vozit se nazivat cio dan da bi nasa pizdariju i izasa vanka bez ikakvog lipog iskustva je gubljenje vremena.
Jebes solde ima soldi fucka se meni za solde ,al cak i budala ka ja nece vise placat bahatost arogantnost ili losu uslugu. Nekad su cure radile lipo, uljudno trudile se ,sad brzi zavrsetak i vozi Sime ca!
Niko nije bogom dan ni jedna strana ,al gost je uvijek u pravu jbg posa je to!
Nikad ne blati ljude na sceni, zbog klijenata je scena ziva, to je realnost, klijenti ju drze zivom!
Svakom slucaju svako dobro lipa moja nek je zdravlja i srice i postovanja! Bez toga nema dobre voznje! LP Sime
Šta ti sereš
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh