Dominacija

Jel imao itko iskustva sa EvelynAbsint sa fetlifea? Čini se jebeno i djeluje da bas uživa u tome samo nisam siguran dali je pametno bas za početnika ići kod nje jer djeluje baš kao pravi sadista bez imalo kočnice?
ja sam se s njom dopisivao dosta dugo vremena. slao joj slike s poetskim opisima i opcenito pisao price kao crtice seansi. nije mi se odmah javila nego je tek nakon sto sam joj slao te poruke pokrenula komunikaciju. bilo joj je cudno sto imam tanak profil na fetu, bez slika i opcenito aktivnosti ali sam to do tad kompenzirao time sto sam joj pisao te price. mogao si vidjet po njezinom profilu da je kreativna pa tako nekako istrazivacki i svjeze funkcionira po pitanju seansi. rekla mi je da genericki upadi i slinjenje za njom su joj jako odbojni i da vecinu subova pronalazi u situacijama koje nisu vezane za bdsm. dakle u kaficima i random mjestima gdje upozna nekog i ako se komunikacija odvede u tom smjeru taj muskarac zavrsi kod nje na seasni. za svakog suba ima broj, koji se ne ponavlja, tako da je i svaka seansa drugacija. njoj je to ocigledno zivotni stil a neka monotonija i predvidivost su joj odbojni. inace i zivi od pisanja tako da je poprilicno u svijetu kreacije. na kraju medju nama nije bilo nista iako je rekla da ce me pozvat k sebi kad joj bude odgovaralo, ali ipak u jednom trenutku mi je rekla da nema dobar vajb po pitanju nas dvoje i da ne bi bila dobra seansa tako da je tu sve stalo. meni ona djeluje mozda i najzanimljivija domina na fetu od ovih iz hrvatske.
 
ja sam se s njom dopisivao dosta dugo vremena. slao joj slike s poetskim opisima i opcenito pisao price kao crtice seansi. nije mi se odmah javila nego je tek nakon sto sam joj slao te poruke pokrenula komunikaciju. bilo joj je cudno sto imam tanak profil na fetu, bez slika i opcenito aktivnosti ali sam to do tad kompenzirao time sto sam joj pisao te price. mogao si vidjet po njezinom profilu da je kreativna pa tako nekako istrazivacki i svjeze funkcionira po pitanju seansi. rekla mi je da genericki upadi i slinjenje za njom su joj jako odbojni i da vecinu subova pronalazi u situacijama koje nisu vezane za bdsm. dakle u kaficima i random mjestima gdje upozna nekog i ako se komunikacija odvede u tom smjeru taj muskarac zavrsi kod nje na seasni. za svakog suba ima broj, koji se ne ponavlja, tako da je i svaka seansa drugacija. njoj je to ocigledno zivotni stil a neka monotonija i predvidivost su joj odbojni. inace i zivi od pisanja tako da je poprilicno u svijetu kreacije. na kraju medju nama nije bilo nista iako je rekla da ce me pozvat k sebi kad joj bude odgovaralo, ali ipak u jednom trenutku mi je rekla da nema dobar vajb po pitanju nas dvoje i da ne bi bila dobra seansa tako da je tu sve stalo. meni ona djeluje mozda i najzanimljivija domina na fetu od ovih iz hrvatske.
Također sam sa njom komunicirao dugi niz godina, ali ništa isto ostalo na porukama... imala je jos profil na inst. Ima zome dosta god
 
Ina fetu i na inst... imala je obicni profil... nema ga vise bilo prije 5,6 god. Onda kad sam otvorio fet pa sam ju skužio da je to ona
meni je rekla da jako rijetko upozna nekog na fetu, da zapravo trazi spontana upoznavanja bez oznake dominacije pa voli na taj nacin doci do suba u muskarcu
 
meni je rekla da jako rijetko upozna nekog na fetu, da zapravo trazi spontana upoznavanja bez oznake dominacije pa voli na taj nacin doci do suba u muskarcu
To je ok, samo rijetko ce tko to reci otvoreno na cesti. Vecinom se moras znat sa osobom duze vrijeme. A na drugu ruku steta za nas koji bih htijeli i kod takve domine na seansu. Ima i dosta opreme i odijece
 
To je ok, samo rijetko ce tko to reci otvoreno na cesti. Vecinom se moras znat sa osobom duze vrijeme. A na drugu ruku steta za nas koji bih htijeli i kod takve domine na seansu. Ima i dosta opreme i odijece
rekla mi je da cesto nade nekog, tipa kafic ili tako neke situacije. meni je to isto djelovalo pretjerano ali ocito to cesto radi pa probere kandidate, cuj ima u ljudima svaceg za sto ni ne znaju, ako nekog random vanila tipa malo popali i baci mu tu spiku oko kinky igrica, moze proci, pogotovo sto ona odaje dojam, barem na fotkama da ima tu energiju s kojom to moze ucinit. a sto se tice nas odnosno feta i online spike, mislim da konkretno kod nje je to problem jer joj sigurno puno subova uletava i nju to odbija, to mi je i sama rekla, tako da je na taj nacin dosta teze doci do nje.
 
A kak ce drugo kad nisi s njom u kaficu. Zg ima skoro milion stanokvnika i preko 1000 kafica i 300000 zena. Pa ti potrefi nju😂🤣
 
A kak ce drugo kad nisi s njom u kaficu. Zg ima skoro milion stanokvnika i preko 1000 kaf
A kak ce drugo kad nis

A kak ce drugo kad nisi s njom u kaficu. Zg ima skoro milion stanokvnika i preko 1000 kafica i 300000 zena. Pa ti potrefi nju😂🤣
pokusao sam doci do nje preko drugih ljudi s feta ali nisam uspio. onako upecat neke informacije za zaobilazno dobit neki info ali nije proslo haha
 
pa rade ove dvije što se reklamiraju da kod njih može sve..od masaže, strapona,dominacije, slave traininga, feminizacija....lovu na sunce i sve može
 
ja sam se s njom dopisivao dosta dugo vremena. slao joj slike s poetskim opisima i opcenito pisao price kao crtice seansi. nije mi se odmah javila nego je tek nakon sto sam joj slao te poruke pokrenula komunikaciju. bilo joj je cudno sto imam tanak profil na fetu, bez slika i opcenito aktivnosti ali sam to do tad kompenzirao time sto sam joj pisao te price. mogao si vidjet po njezinom profilu da je kreativna pa tako nekako istrazivacki i svjeze funkcionira po pitanju seansi. rekla mi je da genericki upadi i slinjenje za njom su joj jako odbojni i da vecinu subova pronalazi u situacijama koje nisu vezane za bdsm. dakle u kaficima i random mjestima gdje upozna nekog i ako se komunikacija odvede u tom smjeru taj muskarac zavrsi kod nje na seasni. za svakog suba ima broj, koji se ne ponavlja, tako da je i svaka seansa drugacija. njoj je to ocigledno zivotni stil a neka monotonija i predvidivost su joj odbojni. inace i zivi od pisanja tako da je poprilicno u svijetu kreacije. na kraju medju nama nije bilo nista iako je rekla da ce me pozvat k sebi kad joj bude odgovaralo, ali ipak u jednom trenutku mi je rekla da nema dobar vajb po pitanju nas dvoje i da ne bi bila dobra seansa tako da je tu sve stalo. meni ona djeluje mozda i najzanimljivija domina na fetu od ovih iz hrvatske.
Ja se isto dopisivao jedno vrijeme kratko i djelovalo je kao da idemo u dogovoru ali mi je malo too much na prvu sve što ona traći i zato nisam htio odmah nešto što još nisam u stanju progutati...

Glede Goldie8, ona je ugasila profil ali ja mislim da je to ex-guy, kad joj pogledate slike nikada lice nije full prikazano i djeluje baš preoštro i jako široka ramena...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh