Dominacija

Mene zanima što je sa onom Miss Icy iz ZG bila je na Fetlife-u neko takvo ime, odjednom nema profil?

Možćda ovo ljeto budem išao u Split pa jel zna netko neku Dominu odatle, ja znam samo za Bloddy Nyx ali nekako mi je ona još jako mlada iako djeluje sadistički nastrojeno ajme.
Nema je na fetu jos od prosle godine...
Ja sam se s njom nalazio dva puta ( cuga i dogovor ) i bili u kontaktu god dana, ali mogu reci komotno da sam ocekivao da je prava dom i na kraju se razocarao ko nikad!!! Nakon svega sta sam kupio stvari za nasu zajednicku seansu i dao joj te stvari jednostavno je nestala. Neaktivan mail, chat, fet itd... mogu komotno reci da mi je to s njom najgore iskustvo, nije bitno sta si domina, ali svi smo mi ljudi od krvi i mesa... budi covijek i drzi se obecanog... PREVARANTICA. S toga u Hr nema pouzdane niti kvalitetne domine za seanse. Rade odem u Slo i platim 100€ profi dom za uredenim studiom i nije mi zao niti goriva niti cestarine, i sa time me izade jeftinjie nego sa ovim nasim sta traze po 1000, 1500, 2000 kn za kurac i mrljavljene. Ne zelim nikom iskreno takvo iskustvo ko kaj se dogodilo meni sa tom Miss Icy ili gi Ivy, u tome sam vec 13god i nikad nisam imao goreg iskustva
 
Nema je na fetu jos od prosle godine...
Ja sam se s njom nalazio dva puta ( cuga i dogovor ) i bili u kontaktu god dana, ali mogu reci komotno da sam ocekivao da je prava dom i na kraju se razocarao ko nikad!!! Nakon svega sta sam kupio stvari za nasu zajednicku seansu i dao joj te stvari jednostavno je nestala. Neaktivan mail, chat, fet itd... mogu komotno reci da mi je to s njom najgore iskustvo, nije bitno sta si domina, ali svi smo mi ljudi od krvi i mesa... budi covijek i drzi se obecanog... PREVARANTICA. S toga u Hr nema pouzdane niti kvalitetne domine za seanse. Rade odem u Slo i platim 100€ profi dom za uredenim studiom i nije mi zao niti goriva niti cestarine, i sa time me izade jeftinjie nego sa ovim nasim sta traze po 1000, 1500, 2000 kn za kurac i mrljavljene. Ne zelim nikom iskreno takvo iskustvo ko kaj se dogodilo meni sa tom Miss Icy ili gi Ivy, u tome sam vec 13god i nikad nisam imao goreg iskustva
Pred godinu dana si ju hvalio...lagala je često i nekad bila loše volje, ali raspoložena... bila je toliko bolja od svih da trenutno nemam potrebu za dominama...žalim što je sada nema, ali još uvijek me podigne kad pogledam neke slike i prisjetim se (a to ni platit ne moram)... tako da ni dalje ne dam protiv nje
 
Nema je na fetu jos od prosle godine...
Ja sam se s njom nalazio dva puta ( cuga i dogovor ) i bili u kontaktu god dana, ali mogu reci komotno da sam ocekivao da je prava dom i na kraju se razocarao ko nikad!!! Nakon svega sta sam kupio stvari za nasu zajednicku seansu i dao joj te stvari jednostavno je nestala. Neaktivan mail, chat, fet itd... mogu komotno reci da mi je to s njom najgore iskustvo, nije bitno sta si domina, ali svi smo mi ljudi od krvi i mesa... budi covijek i drzi se obecanog... PREVARANTICA. S toga u Hr nema pouzdane niti kvalitetne domine za seanse. Rade odem u Slo i platim 100€ profi dom za uredenim studiom i nije mi zao niti goriva niti cestarine, i sa time me izade jeftinjie nego sa ovim nasim sta traze po 1000, 1500, 2000 kn za kurac i mrljavljene. Ne zelim nikom iskreno takvo iskustvo ko kaj se dogodilo meni sa tom Miss Icy ili gi Ivy, u tome sam vec 13god i nikad nisam imao goreg iskustva
Fetlife portal je isto sranje ko portal Smokve.Iza ženskih profila nalaze se admini koji se skrivaju iza mamine suknje.Godišnje puste dva do tri ispravna ženska profila.A budale se učlanjuju i još k tome plaćaju članarinu
 
Pred godinu dana si ju hvalio...lagala je često i nekad bila loše volje, ali raspoložena... bila je toliko bolja od svih da trenutno nemam potrebu za dominama...žalim što je sada nema, ali još uvijek me podigne kad pogledam neke slike i prisjetim se (a to ni platit ne moram)... tako da ni dalje ne dam protiv nje
Hvalio sam je kad je bilo sve ok... dogovori, susreti sve po planu i onda kad je dobila stvari odeeee...
Od kuda sam ja znao nisam baba vanga jbg...
 
Fetlife portal je isto sranje ko portal Smokve.Iza ženskih profila nalaze se admini koji se skrivaju iza mamine suknje.Godišnje puste dva do tri ispravna ženska profila.A budale se učlanjuju i još k tome plaćaju članarinu
Ja sam cesto na fetu i za sad je ok...
Osim ove prevarantice, ali jbg sve je to škola...
Njima ide na dusu ne meni, ja sam svoje ispunio i napravio kako treba. Nitko nemoze vidjet nekome sta je u glavi i kakav je, ali neke se znaju jebeno kamuflirat...
 
Na PO imamo dakle 3,4 profila koje su kao domine:

1) Borovlje - neka navodno prsata brieta - dođeš na seansu u dogovoreno vrijeme, ne javlja se na telefon, šalješ poruke ko moron, ova ni traga ni glasa...

2) Neka na Cvijetnom (po iskustvima više forumaša, ne vrijedi ništa, debela, stara, nikakva).. uvijek naglašava luksuzni prostor, jacuzzi i kasne termine forsa, oko ponoći. - dakle nula bodova

3) ova u Zapadnom dijelu, Prečko - moga bi bit prolazna, al nikak da se s njom dogovorim.. mada je i ona prema svjedočanstvima sve samo ne domina...

Kad tu bijednu ponudu usporediš s njemačkim ili austrijskim dominama, stvarno vidiš da su space shoutlle u odnosu na nas
 
Nema je na fetu jos od prosle godine...
Ja sam se s njom nalazio dva puta ( cuga i dogovor ) i bili u kontaktu god dana, ali mogu reci komotno da sam ocekivao da je prava dom i na kraju se razocarao ko nikad!!! Nakon svega sta sam kupio stvari za nasu zajednicku seansu i dao joj te stvari jednostavno je nestala. Neaktivan mail, chat, fet itd... mogu komotno reci da mi je to s njom najgore iskustvo, nije bitno sta si domina, ali svi smo mi ljudi od krvi i mesa... budi covijek i drzi se obecanog... PREVARANTICA. S toga u Hr nema pouzdane niti kvalitetne domine za seanse. Rade odem u Slo i platim 100€ profi dom za uredenim studiom i nije mi zao niti goriva niti cestarine, i sa time me izade jeftinjie nego sa ovim nasim sta traze po 1000, 1500, 2000 kn za kurac i mrljavljene. Ne zelim nikom iskreno takvo iskustvo ko kaj se dogodilo meni sa tom Miss Icy ili gi Ivy, u tome sam vec 13god i nikad nisam imao goreg iskustva
Baš mi je žao i krivo, pratio sam joj profil, imala je neke slike sa seansi i djelovalo je kao da je sve samo ne prevarantica. Mislio sam jednog dana kada budem išao u ZG fino stat i naletit (što bih upravo sada imao prilike jer sam konačno dobio full time job i kvartalno idem u posjet u ZG).

Dobro kolega iznad kaže, usporedit ovo sa Austrijom je razlika nebo i zemlja, a Njemačku i UK da tek ne spominjem.

Stvarno mi nije jasno da na ovim prostorima nema jebene poštene Domine...
 
pa kaj se čudite što nema domina, treba uložit ogroman novac u prostor i opremu ako želiš biti kvalitetna domina....a kod nas će svaka rađe raširit picu i uložit u cipele jer misli da ju iza ćoška čeka princ na bijelom konju zbog kojeg se više neće morat prostituirat...samo jebiga, to se nikad ne dogodi...i onda se povuku iz posla i nađu nekog naivca koji crnči duple smjene u dojčland i šalje pare za nokte i frizure (da se razumjemo ne pljujem po ekipi koja radi vani)
 
jel ima netko iskustva s mistreseva s feta? meni se cini ko fejk profil ali nisam siguran. bili se dopisivali na kiku i stalno je bila negdje navodno na putu van zagreba. bila me trazila poklon, stikle, rekao sam joj da ne kupujem nista dok se ne upoznamo. ne znam upoce sto bi rekao je li fejk ili nije. ima puno fotki svojih nogu, cesto sa stiklama. znala je na fet stavljat sliku tijela s natpisom svog nicka. ima i neke fotke na kojima ocito nije ona ali i ima puno fotki iz kojih bi se moglo zakljucit da je to ona. ne znam, moguce i da skuplja stikle i da se ne nalazi s nikim haha
 
Eva je slovenka ak sam ja dobro skužio, dopisivao se s njom tijekom covida kad se nije moglo putovati, nisam dobio dojam da je fejk ali isto me tražila poklon za prvi susret. imaš je i na seekingu
 
pa kaj se čudite što nema domina, treba uložit ogroman novac u prostor i opremu ako želiš biti kvalitetna domina....a kod nas će svaka rađe raširit picu i uložit u cipele jer misli da ju iza ćoška čeka princ na bijelom konju zbog kojeg se više neće morat prostituirat...samo jebiga, to se nikad ne dogodi...i onda se povuku iz posla i nađu nekog naivca koji crnči duple smjene u dojčland i šalje pare za nokte i frizure (da se razumjemo ne pljujem po ekipi koja radi vani)

Ma daj molim te čovječe, ne mora imati full opremu, dovoljno je malo kože, ćizmi, bičeva, onih štapova itd i ako je dobar izgled i malo nauči neku priču može imat sasvim solidan promet. Na kraju krajeva, dominacija kreće iz glave i riječi, tako da sva ta oprema je samo šlag na torti, ali treba prvo imati tortu (malo ga filozofiram al kužiš šta hoću reći).
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh