VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dakle ovako...radi se o plavom oglasniku...filter na Varaždinsku županiju i otvori se sve u Varaždinu. Samo su 2-3 sa brojem moba ali kontakt samo na whatapp. Jedna je Nikoleta a druga Lana. Treća nije odgovorila. 700 za 1 sat komplet...mlade obje.. Nikoleta traži jedan dio uplate pa ostalo kad dođeš (nisam glup😂) a kod Lane dođeš i platiš. E sad....nisam bio ali me zanima jeli itko bio ili imao ikakva iskustva. Djeluje mi kao navlakuša. Čudno mi je to da se ne moze nazvati i dogovoriti..
Da čujem.......
Dodes do ulaza uplatis joj bon i onda ti kaze na koja vrata da pozvonis hehehehe...Ima neka na faceu koja mozda cak nije fake....nezz....
 
Moze li tko pomoc oko plavuse iz Tiska na Trgu slobode u Varazdinu? :)

Nema veze s uslugama samo bilo bi gust nekako doci do nje, a inace nisam iz Vz i nezz kad cu opet tamo, pa ako netko zna bar ime, moze u pvt
 
več vidim porast prometa na kiosku... kad smo kod zgodnih dama, ima kakav info o curama koje rade u kafiću IQ preko studenskog doma?
 
da odeš tako, naručiš piće, fino se predstaviš i porazgoovaraš ko čovijek, nije da je gužva 24/7 i da nema vremena za par rečenica.
 
Moze li tko pomoc oko plavuse iz Tiska na Trgu slobode u Varazdinu? :)

Nema veze s uslugama samo bilo bi gust nekako doci do nje, a inace nisam iz Vz i nezz kad cu opet tamo, pa ako netko zna bar ime, moze u pvt
na svakom tisku imaš kavu za van, za koju joj treba bar 3 minute da složi... budeš simpatican, pa ponudis da slozi i sebi, ako si joj bar malo privlacan, slozit ce si, tad si na konju prakticki, ako joj nisi napet, reci ce ti nešto u stilu "ne mogu, vec 3 sam danas popila"

sretno
 
Komunicirao samo preko W...app. nudi svašta. Ali prvo preko uplatnice traži jedan dio love...naravno da nisam bio...na slikama zgodna (ako uopće jesu njene). I naravno ako ne pristaneš odma je bahata..po meni je to navlakuša..tko želi neka proba...
normalno da navlakuša, svi ti accountovi napravljeni na isti dan, al očito da neko bere lovu na tome, još ako su inini bonovi a gorivo ošlo u PM :D
 
na svakom tisku imaš kavu za van, za koju joj treba bar 3 minute da složi... budeš simpatican, pa ponudis da slozi i sebi, ako si joj bar malo privlacan, slozit ce si, tad si na konju prakticki, ako joj nisi napet, reci ce ti nešto u stilu "ne mogu, vec 3 sam danas popila"

sretno
Ma u planu je, samo da smjenu potrefim ;)
 
Kako se cijene kreću u Vž i okolici?
Naravno da tražitelj usluge želi jeftinije proći a dobit čim bolju uslugu.
Npr. kolko bi bio samo BJ (bez sexa)ili footjob? :cool:
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh