Foot fetish

Da, a taj mail iz registracije u oglasu imenom "sexyzeljko" pari jebozovno i autenticno za popiz...it 🤞🙈
😐 Stvarno nema smisla ista pisati na ovom forumu kad vecina ljudi ovdje ocito ima debelo ispodprosjecnu inteligenciju. Je li moguce da si toliko glup ili si samo uzasno lijen citati forum? Ovih dana je par ljudi napisalo dojmove i potvrdili su da cura nije fake. I nakon svega toga ovo je tvoj zakljucak? Ali evo jos jednom samo za tebe, "sexyzeljko" je ocito fake ime za profil na oglasniku. Bravo. Sigurno si razmisljao satima da to shvatis. Isto kao sto svi ovdje koriste takve fake nadimke. Ili se ti mozda stvarno zoves pepper34?🤔 Nema smisla ovdje pisati ikakva iskustva kad svi krenu pljuvat po tome sto si rekao a nemaju volje izdvojiti ni 2 minute da procitaju sto pise, postave neko normalno pitanje ili sami probaju kontaktirati pa doci do zakljucka je li prevara ili ne. Cast izuzetcima
 
Decko mani me se, lijep je dan pticice cvijece i drvece. Za tvoj info; tko ne stavi broj moba, oteze sa dogovorom, daje nejasne informacije i i normalnu kontakt adresu uglavnom je fejk sudeci do dosadanjoj praksi. I nismo bas pali s kruske u ovaj hobi. Cast izuzecima, (kao sto rekao), tako da te ja nemam namjeru zvati.

Toliko od mene
 
Decko mani me se, lijep je dan pticice cvijece i drvece. Za tvoj info; tko ne stavi broj moba, oteze sa dogovorom, daje nejasne informacije i i normalnu kontakt adresu uglavnom je fejk sudeci do dosadanjoj praksi. I nismo bas pali s kruske u ovaj hobi. Cast izuzecima, (kao sto rekao), tako da te ja nemam namjeru zvati.

Toliko od mene
Mene definitivno ne trebas zvati, ne znam od kud ti ta ideja🤣. Kaj sam ti tolko simpatican? Samo ti uzivaj u pticicama, cvijecu i drvecu.
Pozdrav!
 
Jel itko uspio doći do ove uživo


Bonašica prevarantica.
 
Distee, jel ima kakvih novih iskustava recenzija, gdje je najbolje otic za foot fetish, laganu dominaciju ima nes novo, da se ozivi malo tema
 
Bio sam na foot fetishu kod Tine Siget točnije sad je na Trešnjevci. Teško ju je dobit ali kad sam ju dobio znam sam biće nešto od toga. Sve fino, ulazak unutra čak smo dosta pričali, ženska djeluje full zanimljivo;čak sam se zapitao zakaj pruža seksualne i ostale usluge al dobro..... Uglavnom nije imala samostojeće čarape što mi je minus šteta. Foot fetish dobro pruža, uživi se i ona u ulogu. Ližeš radis sve sta volis, pazite da vam ne krene drkat naglo da ne finiširate brzo😂Iskreno nebih ponovio, zato što volim znat i osjetit da ženu isto pali kad muskarac ima foot fetish pa makar da odglumi to dobro isto tako da ima i samostojeće čarape itd.....kažem dobro odradi foot fetish ali nebih rekao da je to skroz fazon njezinih interesa, čini mi se da se bolje snalazi u pružanju seksa i orala kojeg nisam probao kod nje al vidim da ljudi hvale.
Eh da Cijena 30 min : 200 kn
Može link?
 
Pozdrav svima.
Zanima me starija dama koja radi foot fetish, izgled praktički nebitan. Molim dostupne informacije, trajanje, lokaciju, cijenu i sl. Lp :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh