Foot fetish


Dragi ljudi da podijelim sa vama
Dogovor u pola 8 ni blizu g dubrave, 15 min dalje, naravno kasni jer nije doma jedno pola sata, po glasu jako mlada.Jedva ona to meni uspijela objasnit dolazim ispred kuce valjda u obnovi od potresa kao izaci ce ona da stanem u neku travu.Izgled djevojka od 45 kila blago neuredna vodi me u sobu valjda od brata mlađeg.Dvije JNA tetovažice u tangicama i nekim carapama i krece mackanje katastrofalno.Sve ovo vrijeme nije 5 rijeci progovorila, blijed pogled bez emocija.Kao okrecem se krece drkica i foot fetish je taj da ona jednim stopalom drži jaja dok drugom rukom drka.Pitao sam je jel može skinut carape, NE! Kao sve piše u oglasu, dirat ju mos sam po nogama.Krece agonija drkanja i jedva uspijem svrsit...Vodi me van iz kuce neki pas naskace liže mi ruku pozdravljam valjda nekog njenog ona izlazi samnom u tim carapama užas..opet sam kreten bacio 400 kuna zgazio ih i pljunuo jebem ti život ali eto ja sam da ne morate vi živjeli
Zenska je blago čudna preko telefona, nekonkretna, navodi na adresu kod crkve u Cucerju koje se nalazi u 3 p. materine. Dodem tamo, pisem poruku, zovem. Ona ništa, niti se javlja niti odgovara, da bi mi se nekako javila na wapp nakon 15 minuta, a u pozadini neka derišta se čuju, valjda mladi brat kao sto kažeš. Ja joj slikam da sam tamo, ona nešto komplicira. Skuzim ja jbt pa to je vjerojatno neka klinka. Čekam tamo i mislim si pa jos ce mi dovesti neke likove da me prebiju i opljačkaju kolko to mjesto čudno izgleda 😂 te brze bolje odem ja od tamo i napisem joj da se to tak ne radi. Prvo je čekam dok se odazove i njezino prenemaganje tak da te kužim da si vjerojatno dobio lošu uslugu. Eto jbg desilo ti se, no mogao sam i ja tako biti oštećen za 400 kuna, Al fala na recenziji. Ekipa, mala je neozbiljna i izbjegavajte ju. Nek se nauci pameti.
 
Zenska je blago čudna preko telefona, nekonkretna, navodi na adresu kod crkve u Cucerju koje se nalazi u 3 p. materine. Dodem tamo, pisem poruku, zovem. Ona ništa, niti se javlja niti odgovara, da bi mi se nekako javila na wapp nakon 15 minuta, a u pozadini neka derišta se čuju, valjda mladi brat kao sto kažeš. Ja joj slikam da sam tamo, ona nešto komplicira. Skuzim ja jbt pa to je vjerojatno neka klinka. Čekam tamo i mislim si pa jos ce mi dovesti neke likove da me prebiju i opljačkaju kolko to mjesto čudno izgleda 😂 te brze bolje odem ja od tamo i napisem joj da se to tak ne radi. Prvo je čekam dok se odazove i njezino prenemaganje tak da te kužim da si vjerojatno dobio lošu uslugu. Eto jbg desilo ti se, no mogao sam i ja tako biti oštećen za 400 kuna, Al fala na recenziji. Ekipa, mala je neozbiljna i izbjegavajte ju. Nek se nauci pameti.
Jesi ti brat iz škode što je cekao
 
Zenska je blago čudna preko telefona, nekonkretna, navodi na adresu kod crkve u Cucerju koje se nalazi u 3 p. materine. Dodem tamo, pisem poruku, zovem. Ona ništa, niti se javlja niti odgovara, da bi mi se nekako javila na wapp nakon 15 minuta, a u pozadini neka derišta se čuju, valjda mladi brat kao sto kažeš. Ja joj slikam da sam tamo, ona nešto komplicira. Skuzim ja jbt pa to je vjerojatno neka klinka. Čekam tamo i mislim si pa jos ce mi dovesti neke likove da me prebiju i opljačkaju kolko to mjesto čudno izgleda 😂 te brze bolje odem ja od tamo i napisem joj da se to tak ne radi. Prvo je čekam dok se odazove i njezino prenemaganje tak da te kužim da si vjerojatno dobio lošu uslugu. Eto jbg desilo ti se, no mogao sam i ja tako biti oštećen za 400 kuna, Al fala na recenziji. Ekipa, mala je neozbiljna i izbjegavajte ju. Nek se nauci pameti.
Dali ju je jos netko obisao?
 
Bio sam na foot fetishu kod Tine Siget točnije sad je na Trešnjevci. Teško ju je dobit ali kad sam ju dobio znam sam biće nešto od toga. Sve fino, ulazak unutra čak smo dosta pričali, ženska djeluje full zanimljivo;čak sam se zapitao zakaj pruža seksualne i ostale usluge al dobro..... Uglavnom nije imala samostojeće čarape što mi je minus šteta. Foot fetish dobro pruža, uživi se i ona u ulogu. Ližeš radis sve sta volis, pazite da vam ne krene drkat naglo da ne finiširate brzo😂Iskreno nebih ponovio, zato što volim znat i osjetit da ženu isto pali kad muskarac ima foot fetish pa makar da odglumi to dobro isto tako da ima i samostojeće čarape itd.....kažem dobro odradi foot fetish ali nebih rekao da je to skroz fazon njezinih interesa, čini mi se da se bolje snalazi u pružanju seksa i orala kojeg nisam probao kod nje al vidim da ljudi hvale.
Eh da Cijena 30 min : 200 kn
 
https://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/detalji/lickmyfeetallaround/oglas.php?id=186329&cid=66
Evo da podijelim sa vama svoje iskustvo od jucer. Stupili smo u kontakt preko maila, pristojna, uljudna i dogovor je bio brz i jednostavan. Kad sam usao unutra prvo smo malo popricali, popili brzinsku kavu i onda krenuli sa seansom. Stopala su odlicna a mogao sam birati zelim li carape, stikle itd. i birao sam boju laka. Zenska je full simpa, atmosfera je bila opustena i nakon seanse smo jos malo popricali prije nego sto sam se pokupio. Sve u svemu super iskustvo i definitivno cu ponoviti.
 
https://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/detalji/lickmyfeetallaround/oglas.php?id=186329&cid=66
Evo da podijelim sa vama svoje iskustvo od jucer. Stupili smo u kontakt preko maila, pristojna, uljudna i dogovor je bio brz i jednostavan. Kad sam usao unutra prvo smo malo popricali, popili brzinsku kavu i onda krenuli sa seansom. Stopala su odlicna a mogao sam birati zelim li carape, stikle itd. i birao sam boju laka. Zenska je full simpa, atmosfera je bila opustena i nakon seanse smo jos malo popricali prije nego sto sam se pokupio. Sve u svemu super iskustvo i definitivno cu ponoviti.
Ovo zvuci kao prevara. Slicno kao kad netko želi prodati lažnu dojavu preko fejsa. To sam sebe hvališ? 😂
 
https://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/detalji/lickmyfeetallaround/oglas.php?id=186329&cid=66
Evo da podijelim sa vama svoje iskustvo od jucer. Stupili smo u kontakt preko maila, pristojna, uljudna i dogovor je bio brz i jednostavan. Kad sam usao unutra prvo smo malo popricali, popili brzinsku kavu i onda krenuli sa seansom. Stopala su odlicna a mogao sam birati zelim li carape, stikle itd. i birao sam boju laka. Zenska je full simpa, atmosfera je bila opustena i nakon seanse smo jos malo popricali prije nego sto sam se pokupio. Sve u svemu super iskustvo i definitivno cu ponoviti.
u kojem je kvartu?
 
https://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/detalji/lickmyfeetallaround/oglas.php?id=186329&cid=66
Evo da podijelim sa vama svoje iskustvo od jucer. Stupili smo u kontakt preko maila, pristojna, uljudna i dogovor je bio brz i jednostavan. Kad sam usao unutra prvo smo malo popricali, popili brzinsku kavu i onda krenuli sa seansom. Stopala su odlicna a mogao sam birati zelim li carape, stikle itd. i birao sam boju laka. Zenska je full simpa, atmosfera je bila opustena i nakon seanse smo jos malo popricali prije nego sto sam se pokupio. Sve u svemu super iskustvo i definitivno cu ponoviti.
nažalost ne javlja se na mail, šaljem joj već 2 dana ali ništa... da li je moguće dobiti i nešto iz obožavanje stopala? tipa sretni završetak? :D
 
https://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/detalji/lickmyfeetallaround/oglas.php?id=186329&cid=66
Evo da podijelim sa vama svoje iskustvo od jucer. Stupili smo u kontakt preko maila, pristojna, uljudna i dogovor je bio brz i jednostavan. Kad sam usao unutra prvo smo malo popricali, popili brzinsku kavu i onda krenuli sa seansom. Stopala su odlicna a mogao sam birati zelim li carape, stikle itd. i birao sam boju laka. Zenska je full simpa, atmosfera je bila opustena i nakon seanse smo jos malo popricali prije nego sto sam se pokupio. Sve u svemu super iskustvo i definitivno cu ponoviti.
Bolje nemoj dijeliti svoje skromno mišljenje kad si kreten i prevara, zar stvarno mislis da ima debila koji će povjerovat u tu spiku sa bonovima? Aha da fkt ima takvih budala zapravo, ja te molim da obrišeš svoj komentar i da ne lažeš ljude, tema je foot fetish iskustva a ne lažna foot fetish iskustva. Molim admina da reagira.
 
Bolje nemoj dijeliti svoje skromno mišljenje kad si kreten i prevara, zar stvarno mislis da ima debila koji će povjerovat u tu spiku sa bonovima? Aha da fkt ima takvih budala zapravo, ja te molim da obrišeš svoj komentar i da ne lažeš ljude, tema je foot fetish iskustva a ne lažna foot fetish iskustva. Molim admina da reagira.
😂😂 nemam potrebe dokazivati ista random debilima na ovom forumu. Jesli li se probao javiti? Ne trazi se nikakav bon. Ja sam podijelio svoje iskustvo i toplo bih ga preporucio ostalima s foot fetishem. Ako te zanima sto detaljije, slobodno pitaj, ako mislis da je prevara, nemoj se javiti. Vrlo jednostavno
 
U svojih 29 godina života, nikada još nisam vidio neku našu dominu/model/što god da je,
da nudi pravu foot fetish uslugu, sa lijepim stopalima i da baš nudi nešto zaista primamljivo. Činjenično.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh