ZAGREB - Jel bio tko?

Bok, jel netko zna nesto o ovoj? Bio sam kod nje prije jedno 2 godine, prostor je imala u Folnegovicevom naselju, po naglasku mi se cinila neka srpkinja. Sad sam nasao spremljen oglas, a na PO vec dugo nisam naletio na nju. Mozda ima novi oglas s drugim slikama i drugi broj? Inace za 300 kn je bila savim oke.
 
Kaže sex isključen, zna li netko što je uključeno? Ima li kakvih iskustva?
 
Ljudi dragi, zakaj ne mogu nikak dobiti Maju "¨ZAGORSKU" već je tjedan dana pokušavam dobit u razna vremena ali privremeno nedosupna....ima li neka kvaka kak ju dobit ?
Isprika ak je kriva tema...
 
Ljudi dragi, zakaj ne mogu nikak dobiti Maju "¨ZAGORSKU" već je tjedan dana pokušavam dobit u razna vremena ali privremeno nedosupna....ima li neka kvaka kak ju dobit ?
Isprika ak je kriva tema...
Ima "kvaka". Kvaka spavaće sobe u kojoj kada uđeš ima krevet u koji kada uđeš sanjaš i dobiješ šta o'š... Oćeš zagorsku,slavonsku,primorsku...zzzzz
 
ima li itko ikakvih informacija za navedene oglase, planiram danas u pohod, pretražujem po broju ali ne izbacuje mi nikakve rezultate (moguće da krivo pretražujem).. unaprijed hvala








 
ima li itko ikakvih informacija za navedene oglase, planiram danas u pohod, pretražujem po broju ali ne izbacuje mi nikakve rezultate (moguće da krivo pretražujem).. unaprijed hvala








Sta ti nije bilo lakse jednostavno staviti link na plavi oglas i napisati molim info redom od pocetka do kraja...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh