ZAGREB - Jel bio tko?

Jel bio ko kod ove?
To je cura 38 godina. Masaža s oralnim 300. Gola masira i možeš je dirati. Jordanovac, salon u kom ih ima još dvije. Ona radi samo vikendom i može se još svašta dogovoriti s njom. Slike jesu njene ali iz mlađih dana. Prilično je korpulentni ali nije predebela
 
Uspio sam je dobiti, prostor je blizu velesajma, 300 body, 400 sa završecima ma što joj to značilo, 500 ako želiš još masažu i s kolegicom. Isto ju je teško dobiti, ali i ja planiram posjet, javi ako odeš kako je
Recenzija od kolege J.O.L.Ol.
1. https://www.oglasnik.hr/osobni-kont...jela-crnka-lijepa-23-moje-slike-oglas-4691842

Prostor: kajzerica
Izgled ( crna): 6/10
Usluga: rade dvije curke, crna(25 g) i plava, samo b2b i masaža, radnja se odvija u stanu, stan pun prašine, kupaona užas, masaža je malo trackanja po leđima (kratko i užas), te odma okret i drkica koja je loša, ona u toplesu + 100 kn ako hoćeš da skine gaće, nema diranja dole, samo sise i guzica, btw čekaš svaki put da namjesti pjesmu, nakon 3 min kaže da nemre, da probaš sam...
Uglavnom ne bi ponovio i šteta novaca
Šteta: 400 naših, 500 ako oćeš sa dvije.
 
Bio neki dan kod crne pantere, masaža i oral, dala mi je za 250, svršetak u usta, ženska je vrh, ponajbolji oral dosad.

Ova s linka mi se čini nova, jel netko imao iskustvo s njom? Ni u tražilici ništa ne izbaci
Kolega Manga dao recenziju
Sara
Može proći , 400/600 , srednje 30-te . Njezine su slike nemate straha , nije mali debeli rakun od 160cm i 90 kg ,duga smedja kosa , može proći u licu visoka oko 170 cm/55 kg .Jako vitka , utegnuta , sto je vidljivo na slikama . Cica nema , možda 2-ke , jakooo uska dolje .
Oral je bez , meni jako dobar , sex isto vrlo dobar . Ljubi se , oni koji to vole imaju GFE.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh