Birtijaške čakule

Xopy volim te i ti to znas
Zelim da svi vi znate koliko mi ovaj divan decko znaci i koliko ga volim i koliko cu ga voljet zauvijek... I koliko mi ne pada na pamet da se s ikim od vas vidim.. I koliko ste svi nebitni pored njega...
I koliko je mojih suza proliveno zbog njega...
I koliko cekanja... I koliko nadanja... I koliko neprospavanih noci... I koliko sam od nekih od vas u razgovoru trazila samo utjehu da ce sve biti ok..da ce on biti dobro, da ce se vratiti...
I koliko je poseban... I vrijedan ljubavi...
Ne trebaju ni meni ni njemu vase pare..
Izvinjavam se Ninja... Naravno da takav covjek nikada ne bi uzeo ni lipe koja mu ne pripada... Zelim da svi znate ovo...
 
Zelim da svi vi znate koliko mi ovaj divan decko znaci i koliko ga volim i koliko cu ga voljet zauvijek... I koliko mi ne pada na pamet da se s ikim od vas vidim.. I koliko ste svi nebitni pored njega...
I koliko je mojih suza proliveno zbog njega...
I koliko cekanja... I koliko nadanja... I koliko neprospavanih noci... I koliko sam od nekih od vas u razgovoru trazila samo utjehu da ce sve biti ok..da ce on biti dobro, da ce se vratiti...
I koliko je poseban... I vrijedan ljubavi...
Ne trebaju ni meni ni njemu vase pare..
Izvinjavam se Ninja... Naravno da takav covjek nikada ne bi uzeo ni lipe koja mu ne pripada... Zelim da svi znate ovo...
Evo forumaši sad znate tko je njen dečko i zašto me odjebala i nije ispunila obečanje i nemoj mi se izvinjavat nikad ti neću oprostit jako si me povrijedila mogli smo otič na jednu kavu nebi ti on to zamjerio
 
Evo forumaši sad znate tko je njen dečko i zašto me odjebala i nije ispunila obečanje i nemoj mi se izvinjavat nikad ti neću oprostit jako si me povrijedila mogli smo otič na jednu kavu nebi ti on to zamjerio
Tebe je stvarno naljutilo sto nije na kavu jer si ti mjenjao plan i štel na samo snjom. Kaj bi ostali trebali kolko je muških ovdje da su ih cure odjebale i di bi stigli da su ljuti cijelog života. Znas kak se poveda ko se ljuti uvali mu se kruti
 
Evo forumaši sad znate tko je njen dečko i zašto me odjebala i nije ispunila obečanje i nemoj mi se izvinjavat nikad ti neću oprostit jako si me povrijedila mogli smo otič na jednu kavu nebi ti on to zamjerio
Nismo... Ja me zelim nista od tebe.. On je meni rekao da vam ja svima uzmem lovu, naravno da njemu ne treba i ne bi je nikada uzeo... Ali meni ne trebaju tvoje pare. Da, to je osoba koju volim i kojeg cu voljet zauvijek.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh