Birtijaške čakule

Ne znam jesi primjetio da sam se na vlastiti racun i na racun toga zajebavala danima ,nije upalilo i ne razumis u cemu je problem sto se s time postiglo al nema veze imam i drugih stvari za mislit ne o matkovim recenzijama o fasadi izmedju ostalog 😂 na iducem sastanku stanara rec cu da dobivam lose recenzije za zgradu mozda napokon srede 😛 a s obzirom da je doticni za mene sad nepostojeci korisnik zaista ne mogu sudjelovati oko te teme vise kao da je tu
Maserka priporuci mene ja radim fasade.
 
Hocu Miro kad bude imat cu te na umu 😉 al prvo su balkoni na redu pa moj " podrum" ima de rijesiti doli dosta toga unutra zgrade posebno suteren di sam ja a onda ce na red doc lickanje izvan .
Ne kužim likove koje jebe vanjština zgrade, alo pa nisi došao na ocjenjivanje arhitekture, nek na masažu, bitnije je jel interijer čist i da su čisti ručnici
 
Izgledalo je da si se opako iživcirala... bez razloga...mogla si samo potpuno izignorirati..da je pisao točne stvari valjda bi se još netko javio...
Ma nek se jave dida slobodno . Svatko o svakome stekne drugaciji dojam. Cak nemam ni mirisne stapice vec etericna ulja di se kapne u zdilu doslovno kao dvi i to svuca grije i skroz je ugodno .A sto se price tice i upilavanja da je on sutio ( ko sto ima i takvih gostiju sutila bi i ja i opet bude dobro svima) a neki dodju jer zele popit pice i vole razgovarat samnom prije il posli neko se olaksa s problemima ja saslusam netko ovako i onako imas sa svima drugaciji odnos. To je individualni pristup i prilagodjavanje a kljuc je u prvoj recenziji da je " musterija uvijek u pravu" 😂 kako da ne
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh