Birtijaške čakule

Sorry nisam stalno na forumu pa ti sad odgovaram.
Recenzije koje sam ostavio su u temi iskustva i recenzije u splitskoj zupaniji.
Za Tea je losa jer je stvarno lose .
Po porukama u pp dosta njih potvrdilo i slazu se s svim.
Za tebe po meni nisu lose ako vidis da sam ti napisao ukupno 8/10.
Big j. ti sugerira da su dobre ali ti po svome sto sam opisao kao neke negativne strane zlopamtilo svojeglava itd. Zato nije 10/10 nego 8/10.
Zgrada 4/10 podrum i sama si rekla da se ne pripadnem kad dođem jer fasada losa .
Cistoca 8/10 uredno cisto nije 10/10 ne sviđaju mi se oni mirisi tj.
mirisni stapici jer iza tretmana moram sat dva vani da se izvitrim kad dođem doma da me ne pita di sam skita.
Tilo 4/10 , god cca 40 znaci 35-40 ne baba 60 sto opet navodis
Udebljala si se sto i sama si rekla da se opravdas. Da si ki brazilke izgled - nisi .
Da si dobra odnosno odlicna u tome sto radis jesi ( prema kolicini onih poruka u pp gdje se raspituju da li stvarno to istina) ne zali se zvjezda si.
Da si na svoju ruku - jesi ( dokaz A4)
Da li bi te opet - ne bi
Razlog jednostavan. Treba mi jedan dobar kvalitetan sex . Ne pranje mozga . Da se razumimo 800 kn za sat i kvalitetu cak je i malo . Ali ubise me kao st napisao one negativnosti. Poradi na tome .
Po meni br. 1 si u Splitu a ni Zagreba se ne sramis.
Ove recenzije pisem iskreno bez lazi i napuhavanja. To je tema.
Sljedi recenzija za kolegicu SIG kad uhvatim vrimena. Pusa
Kad uhvatim vrimena sljed
Za nju ne smiješ pisati recenzije
 
Sorry nisam stalno na forumu pa ti sad odgovaram.
Recenzije koje sam ostavio su u temi iskustva i recenzije u splitskoj zupaniji.
Za Tea je losa jer je stvarno lose .
Po porukama u pp dosta njih potvrdilo i slazu se s svim.
Za tebe po meni nisu lose ako vidis da sam ti napisao ukupno 8/10.
Big j. ti sugerira da su dobre ali ti po svome sto sam opisao kao neke negativne strane zlopamtilo svojeglava itd. Zato nije 10/10 nego 8/10.
Zgrada 4/10 podrum i sama si rekla da se ne pripadnem kad dođem jer fasada losa .
Cistoca 8/10 uredno cisto nije 10/10 ne sviđaju mi se oni mirisi tj.
mirisni stapici jer iza tretmana moram sat dva vani da se izvitrim kad dođem doma da me ne pita di sam skita.
Tilo 4/10 , god cca 40 znaci 35-40 ne baba 60 sto opet navodis
Udebljala si se sto i sama si rekla da se opravdas. Da si ki brazilke izgled - nisi .
Da si dobra odnosno odlicna u tome sto radis jesi ( prema kolicini onih poruka u pp gdje se raspituju da li stvarno to istina) ne zali se zvjezda si.
Da si na svoju ruku - jesi ( dokaz A4)
Da li bi te opet - ne bi
Razlog jednostavan. Treba mi jedan dobar kvalitetan sex . Ne pranje mozga . Da se razumimo 800 kn za sat i kvalitetu cak je i malo . Ali ubise me kao st napisao one negativnosti. Poradi na tome .
Po meni br. 1 si u Splitu a ni Zagreba se ne sramis.
Ove recenzije pisem iskreno bez lazi i napuhavanja. To je tema.
Sljedi recenzija za kolegicu SIG kad uhvatim vrimena. Pusa
Kad uhvatim vrimena sljed
😂 s budalama se ne raspravljam vise sve sam vec objasnila nije ti upalilo i to je to 🤷🏼‍♀️zao mi je 😉 nemos ponovit jer si na blocku a to znas i tako je i pocelo a sad pitanje za ostale korisnike foruma ako ga blokiram i tu hoce li mi se i dalje pojavljivati poruke od blokiranog korisnika( kao i kad to napravis na mailu sms u whatsupu itd )
Usput fasada zgrade je presudna za recenziju i masazu 😂
 
😂 s budalama se ne raspravljam vise sve sam vec objasnila nije ti upalilo i to je to 🤷🏼‍♀️zao mi je 😉 nemos ponovit jer si na blocku a to znas i tako je i pocelo a sad pitanje za ostale korisnike foruma ako ga blokiram i tu hoce li mi se i dalje pojavljivati poruke od blokiranog korisnika( kao i kad to napravis na mailu sms u whatsupu itd )
Usput fasada zgrade je presudna za recenziju i masazu 😂
Ako ga blokiraš nećeš vidit recenziju o Sig.
 
Citam i ovo i mislim si.. Nemojte zamjerit na pitanju😊
Kad je netko od vas isao zadnji put karat jer vam se prikaralo, a ne jel ste jedva dogovorili mj dana unaprijed, skupljali pare nekoliko mj za taj jedan seks, ili radi recenzije kako bi se hvalili... Odnosno koliko vas to samo "odraduje" po navici a koliko jebe onda kad im je trenutak bas tada za seks...
Ja jjebem kad mi dođe potreba
 
😂 s budalama se ne raspravljam vise sve sam vec objasnila nije ti upalilo i to je to 🤷🏼‍♀️zao mi je 😉 nemos ponovit jer si na blocku a to znas i tako je i pocelo a sad pitanje za ostale korisnike foruma ako ga blokiram i tu hoce li mi se i dalje pojavljivati poruke od blokiranog korisnika( kao i kad to napravis na mailu sms u whatsupu itd )
Usput fasada zgrade je presudna za recenziju i masazu 😂
Ne trebate odg nitko za blokiranje snasla sam se 🙂
 
😂 s budalama se ne raspravljam vise sve sam vec objasnila nije ti upalilo i to je to 🤷🏼‍♀️zao mi je 😉 nemos ponovit jer si na blocku a to znas i tako je i pocelo a sad pitanje za ostale korisnike foruma ako ga blokiram i tu hoce li mi se i dalje pojavljivati poruke od blokiranog korisnika( kao i kad to napravis na mailu sms u whatsupu itd )
Usput fasada zgrade je presudna za recenziju i masazu 😂
Pa dao ti je visoku ocjenu 😂😂
 
I ovako mi se čini da si se uznemirila 10 puta više nego što bi trebala....
Ne znam jesi primjetio da sam se na vlastiti racun i na racun toga zajebavala danima ,nije upalilo i ne razumis u cemu je problem sto se s time postiglo al nema veze imam i drugih stvari za mislit ne o matkovim recenzijama o fasadi izmedju ostalog 😂 na iducem sastanku stanara rec cu da dobivam lose recenzije za zgradu mozda napokon srede 😛 a s obzirom da je doticni za mene sad nepostojeci korisnik zaista ne mogu sudjelovati oko te teme vise kao da je tu
 
Ne znam jesi primjetio da sam se na vlastiti racun i na racun toga zajebavala danima ,nije upalilo i ne razumis u cemu je problem sto se s time postiglo al nema veze imam i drugih stvari za mislit ne o matkovim recenzijama o fasadi izmedju ostalog 😂 na iducem sastanku stanara rec cu da dobivam lose recenzije za zgradu mozda napokon srede 😛 a s obzirom da je doticni za mene sad nepostojeci korisnik zaista ne mogu sudjelovati oko te teme vise kao da je tu
Ti najbolje znaš što osjećaš i misliš.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh