Zlata Stefanova

Ako se s time bavi i dalje, neće naravno to ići preko nekog uleta na socijalnoj mreži. To vjerujem da ide preko drugih kanala...
 
tko je uopce ova? ja nemam blage veze
odakle je?
ajd nek netko javi ovdje ili u inbox, da znam jel mi blizu ili nije i jel cu ista pokusati ili ne
 
Nažalost i ako netko zna ovdje neće otkriti tako da 0 bodova....
to je zalosno...umjesto da jedni drugima pomognemo i skratimo vrijeme koje treba utrositi da bi se nesto saznalo, ljudi ce radije sutiti
ja ne shvacam...pa jel tesko reci, gle ova je od tud i tud, naplacuje toliko i toliko za to, takva i takva je u tome, te ako netko hoce kontakt javi se u pm
 
Da, ali eto takvi su ljudi. Svi gledaju samo svoje interese. Smisao foruma je podjela informacija ali eto takva su vremena. Loša vremena općenito za međuljudske odnose. Svi gledaju samo usku osobnu korist što je pogrešno.
 
ako je dobra je al brije da nije, do zlate ako si imalo inteligentan sam ti otkrio kako doc samo trebas citat izmedju redova :D doduse ja sam nevin al sam siguran da tako funkcionira
 
ja iskreno mislim da ne radi a i da radi da nema smisla da je teska vanilija, pa zlato ako citas razuvjeri me slob, na majkemi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh