ZAGREB - Recenzije masaža

A jebem ga ja em ima tema jel bio tko, em si mogao i link i pitanje napisati u jednom postu, em u jel bio tko već ima pitanje. Tamo odgovori na tu poruku možda je u međuvremenu netko i bio.
Znam da sad ispadam šupak al tema je recenzije. Jebiga frende
 
Pitanje, u subotu sam u Zgu, s zapadne strane jankomir, imat cu nesto slobodnog vremena ima li kakva u toj okolici s kojom se moze dogovorit?
 
Kod Nicol sam bio jednom,tada je još bila na Trešnjevci,platio 300 kn body to body,ona meni izgleda odlično,sise prelijepe,ona zgodna mirisljiva,i bilo mi je ok iskustvo.Tad sam dobio i ponudu za oral,kao 500 sve zajedno ali kada je rekla da je s kondomom nisam htio.Uvijek sam mislio ponoviti i probati dogovoriti nešto vise jer davno prije se moglo dogovoriti sve,ali sad koliko znam cijena joj je veća a i vjerojatno nema puno prostora za neki ekstra dogovor.
 
Ja sam bio i da je baš takva katastrofa kao šta je kolega opisao, nije.
Nisam osjetio zadah kao prvo, sise vise, al ne baš do poda kao drugo, sise su baš velike, teško je očekivati da ne više.
Katastrofa ? Naprotiv! Meni je bio užitak nekoliko puta.
Faca je čak i simpa, za azijatkinju, tijelo je zgodno, grudi ogromne i vise - ako netko voli takve...
Razvedena, oko 30 godina, ima malog sina u Maleziji.
Može za dodatnih 300kn.
GFE !!!
Malo se buni da joj je velik ali ide. Nije pretjerano aktivna, možda stvarno ne daje za svakome
 
Je li ima netko iskustva sa Iren ?
Izgleda mi zanimljivo ...
Iren
Bio sam - cura je visoka, crna, zgodna - masaža je OK i traje koliko ste se dogovorili.
Da li pristaje na nešto više ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh