ZAGREB - Recenzije masaža

jel kolegica plava, onako mršava, malo starija od lorene ? to bi mogla biti Anja, ona je radila s njom dok su bili još kod pointa. Točno je, dobro masira, jedan od boljih BTB-ova na kojima sam bio.
Ja bi rekao da nije Anja... Ova cura što je bila kod Lorene u prostoru je imala baš velike grudi dok je Anja manje obdarena ;)
 
Zgodna ženska, pristupačna, nije bahata, nisam stekao dojam da se žuri, možda masaža nije najbolja, no bolja od mnogih na kojima sam bio (izuzetak je Žumberačka), ali mene je masirala dobrih 20-ak minuta, onda okret i drkica. Smiješ ju po sisama dirati, za dupe...
U Žumberačkoj si bio zadovoljan sa masažom?
 
Samo da se ubacim i nadovežem na Žumberačku ako tko zna...


Da li je ovo nova cura?
Nisam tamo bio dugo pa sam malo izasao iz igre :)
 
Jel bio itko?

Ta cura je bila prije u nekoj ulici paralelno s Marticevom ulicom,izgleda jako dobro.
Tada je bila masaža i mogao si dogovoriti oral za 500,ja rekao masaža me ne zanima,ponudio 400 za oral pristala je,ali bolje da nije.Znaci jedno od gorih pušenja makar ga je vise drkala nego pušila i to se bas odužilo.Vidjelo se da se već naljutila šta nisam mogao svršiti i stalno pitala jel hoću na šta sam joj rekao da ako vise puši nego drka da ću prije završiti.Onda se koliko toliko potrudila i završio nekako.Uglavnom ne bih ponovio,makar napominjem da je stvarno atraktivna.
 
Ta cura je bila prije u nekoj ulici paralelno s Marticevom ulicom,izgleda jako dobro.
Tada je bila masaža i mogao si dogovoriti oral za 500,ja rekao masaža me ne zanima,ponudio 400 za oral pristala je,ali bolje da nije.Znaci jedno od gorih pušenja makar ga je vise drkala nego pušila i to se bas odužilo.Vidjelo se da se već naljutila šta nisam mogao svršiti i stalno pitala jel hoću na šta sam joj rekao da ako vise puši nego drka da ću prije završiti.Onda se koliko toliko potrudila i završio nekako.Uglavnom ne bih ponovio,makar napominjem da je stvarno atraktivna.
Iz ovih tvojih postova zaključujem da sa tobom nema zajebancije prilikom posjete...meni kretenu bude više neugodno kad naletim na nešto neočekivano i još kažem hvala na kraju... a ono 15 god starija, 20 kg više, ne radi što piše, a što radi radi loše...
 
Iz ovih tvojih postova zaključujem da sa tobom nema zajebancije prilikom posjete...meni kretenu bude više neugodno kad naletim na nešto neočekivano i još kažem hvala na kraju... a ono 15 god starija, 20 kg više, ne radi što piše, a što radi radi loše...
Da takav sam i ja bio u pocetku, sada sam to malo poceo mijenjati. Ako naletim na bahatu i ja postanem bahat i lijepo svako svojim putem i vrati lovu i aj bok.
 
Ta cura je bila prije u nekoj ulici paralelno s Marticevom ulicom,izgleda jako dobro.
Tada je bila masaža i mogao si dogovoriti oral za 500,ja rekao masaža me ne zanima,ponudio 400 za oral pristala je,ali bolje da nije.Znaci jedno od gorih pušenja makar ga je vise drkala nego pušila i to se bas odužilo.Vidjelo se da se već naljutila šta nisam mogao svršiti i stalno pitala jel hoću na šta sam joj rekao da ako vise puši nego drka da ću prije završiti.Onda se koliko toliko potrudila i završio nekako.Uglavnom ne bih ponovio,makar napominjem da je stvarno atraktivna.
Hvala na odgovoru. Zanimalo me zbog lapdance i foot fetisha. Kad probam ću napisati recenziju ovdje, ;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh